| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 2727/3535 |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥6m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μέγεθος μονάδας | 192mm*192mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | Προσαρμόσιμη |
Εξωτερική διαφήμιση Κινητή οθόνη LED P6 Οχήμα/βαν/φορτηγό
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P6 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Απόσταση προβολής | 6 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800W/m2, μέσο όρο: 300W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.