| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδήρου ή αλουμινίου χύτευσης |
| Τρόπος οδήγησης | 4S |
Ακόμα και μετά την περίοδο εγγύησης, συνεχίζουμε να παρέχουμε υποστήριξη και εξυπηρέτηση.οποιαδήποτε δυσλειτουργία του προϊόντος υπό κανονική χρήση θα επισκευαστεί ή θα αντικατασταθεί χωρίς κόστος.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (H) x 120° (V) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 850W/m2, μέσο όρο: 280W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |