| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6.67 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 6.67mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Αλουμίνιο χύτευσης από σίδηρο |
| ΜΒΙ | 5124 |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Τετάρτη | DC5V |
| Φωτεινότητα | Περισσότεροι από 5000 cd/m2 |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Άρθρο | Παράμετρος προδιαγραφής |
|---|---|
| Πιξέλες, ανάλυση, μέγεθος | 6.67mm, 48*48 Dots, 320*320*30mm |
| Χρώμα Pixel, Pixel LED | 1R1G1B, SMD2727 |
| Δραστηριώδης τάση, ισχύς μονάδας | DC5V, 71,5W |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 |
| Άρθρο | Παράμετρος προδιαγραφής |
|---|---|
| Υλικό, βάρος ντουλάπις | Σίδηρο, 50 kg/καμπίνα |
| Ανάλυση, μέγεθος, ποσότητα μονάδας | 48*48 σημεία, 960*960*150mm, 3*3 |
| Σφιχτότητα | 22498 |
| Η ισορροπία λευκών, η θερμοκρασία χρώματος | 5000~5500CD, 8500K |
| Στροφή προβολής, μη επίπεδα, διάστημα ενότητας | H:120°, V:120°, < 0,4 mm, < 0,4 mm |
| Μέγιστη ισχύ, μέση ισχύ | 700W, 230W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας, βαθμός προστασίας | -20°C - +50°C, εμπρός/πίσω: IP65/IP54 |
| Συχρότητα πλαισίου, συχνότητα ανανέωσης, βαθμός γκρι | 60Hz, 19200Hz, 14bit |
Ιδανικό για εξωτερικά μέσα διαφήμισης, κυβερνητικά και επιχειρηματικά έργα, πολιτισμό και τουρισμό, αθλητισμό, προπαγάνδα και εμπορικές ακινήτες.
Συσκευή:Αντι-σκιές ξύλινη θήκη
Δωρεάν εκπαίδευση:3 ημέρες τεχνικής κατάρτισης στο εργοστάσιο μας στο Σενζέν ή εξ αποστάσεως κατάρτιση μέσω TeamViewer/Skype, συμπεριλαμβανομένου ενός πλήρους εγχειριδίου χρήσης.
Υπηρεσία εγκατάστασης επί τόπου διαθέσιμη σε 100 δολάρια την ημέρα συν τα έξοδα διαμονής και ταξιδιού του τεχνικού.