| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Pixels | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Αδιάβροχος | IP65 |
| Υπουργικό συμβούλιο | Σίδερο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >=60Hz |
| Μέσος όρος ΟΧΙ Αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Πιστοποιητικά | CE, RoHS |
| Πυκνότητα κουκκίδας | 15625 |
| Λάμψη | 5000cd/m² |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 15625/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256×128 |
| Προβολή απόστασης | ≥7μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >7000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60° |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1800Hz |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 45°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 65°C |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέγιστο: <1000W/m², Μέσος όρος: <300W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |