| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα LED |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Ετικέτα τσιπ LED | Επίσταρ LED |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Κανονικό μέγεθος ντουλάπις | 960mmx960mm |
| Χρόνος εγγύησης | 5 έτη |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Απόσταση θέασης | 10-300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 600W/m2, μέσο όρο: 200W/m2 |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρος, θάλασσα, τρένο ή DHL - προσαρμοσμένα στις απαιτήσεις σας
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για άμεση απάντηση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Ο κανονικός χρόνος παραγωγής είναι 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
Εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών που καλύπτει τις μονάδες, τις κάρτες ελέγχου και τις πηγές ρεύματος (εξαιρουμένων των τεχνητών ζημιών).
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση της οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο.