| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Σχήμα | Μικροοργανισμός |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | SMD1515 |
| Μέθοδος οδήγησης | 32s |
| Ανάλυση ενότητας | 64X64 |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Εγγύηση | 3 έως 5 έτη |
HD SMD P2.5 εσωτερική πλήρης χρώσης οθόνη αφίσας LED 3840Hz ανανεωτικό ρυθμό για διαφήμιση
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 160,000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥0,5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Ρυθμίσιμο σε ένα σημείο |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 140° (H/V) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Ιδανικό για ξενοδοχεία, τράπεζες, καταστήματα, αεροδρόμια, σταθμούς, θέατρα και άλλους εσωτερικούς εμπορικούς χώρους.
Οι επιλογές περιλαμβάνουν ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης.