| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3,91 χλστ |
| Υπουργικό συμβούλιο | χύτευση αλουμινίου |
| Μέγεθος μονάδας | 500*1000 χλστ |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα κουκκίδας | 65410 κουκκίδες / τ.μ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 χλστ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικό | DC5V |
| Λειτουργία οδήγησης | Σάρωση 1/16 |
Η Full Color P2 P2.5 P4 Indoor Flexible Circle Column Screen Display είναι σχεδιασμένη για εφαρμογές προβολής 360° σε διαφημίσεις, αθλητικούς χώρους, συγκοινωνιακούς κόμβους, εκπαιδευτικά ιδρύματα και άλλους δημόσιους χώρους.
| Μονάδα μονάδας | p3.91-16s |
| Μέγεθος μοντέλου | 250mm*250mm |
| Pixel pixel | 3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 65536 κουκκίδες/μ2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500mm*500mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Λειτουργία πακέτου | SMD2121 |
| Ανάλυση pixel | 64 κουκκίδες(Π)*64 κουκκίδες(Υ) |
| Τύπος μονάδας δίσκου | συνεπής κίνηση |
| Λειτουργία σάρωσης | Σάρωση 1/16 |
| Τύπος λιμένα | HUB75 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥2000cd/m2 |
| Εύρος θερμοκρασίας | Αποθήκευση: -35-80°C, Λειτουργία: -20-50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-95% |
| Πάχος | 85 mm |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 4μ~30μ |
| Τάση εργασίας | AC220V±10% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 310w/s |
Με 12+ χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε την ποιότητα μέσω τακτικών ενημερώσεων εξοπλισμού και τυποποιημένης παραγωγής μονάδων.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και οι αποτελεσματικές αρθρωτές διαδικασίες μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές διατηρώντας παράλληλα την ποιότητα.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των δεσμεύσεων παράδοσης, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διασφαλίσουμε την αδιάλειπτη παροχή.
Από τη διαβούλευση πριν από την πώληση έως την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε εξατομικευμένες υπηρεσίες και συνεχή βελτίωση των προϊόντων.