| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Δ/Κ, D/Α, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Σχήμα | Μικροοργανισμός |
|---|---|
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | SMD1515 |
| Μέθοδος οδήγησης | 32s |
| Ανάλυση ενότητας | 64×64 |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Εγγύηση | 3-5 έτη |
Υψηλής ποιότητας διαφημιστική οθόνη με ανανεωτικό ρυθμό 3840Hz για ανώτερη οπτική απόδοση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Απόφαση | 2.5mm |
| Πιξέλες πυκνότητα | 160,000/m2 |
| Απόσταση θέασης | ≥0,5m |
| Φωτεινότητα | > 2500cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 140° (H/V) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 1000W/m2 (μέγιστο), < 280W/m2 (μέσος όρος) |
Ιδανικό για ξενοδοχεία, τράπεζες, καταστήματα λιανικής πώλησης, αεροδρόμια, σιδηροδρομικούς σταθμούς, θέατρα και διάφορους εσωτερικούς δημόσιους χώρους.
Οι επιλογές περιλαμβάνουν ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης.