| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixel Pitch | 3,91 χλστ |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Υπουργικό συμβούλιο | χύτευση αλουμινίου |
| Μέγεθος μονάδας | 500*1000 χλστ |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 |
| Πυκνότητα κουκκίδας | 65410 κουκκίδες / τ.μ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000 χλστ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Δυναμικό | DC5V |
| Λειτουργία οδήγησης | Σάρωση 1/16 |
| Αριθμός μοντέλου | p3.91-16s |
|---|---|
| Μέγεθος μοντέλου | 250mm*250mm |
| Pixel pixel | 3,91 χλστ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 65536 κουκκίδες/μ2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500mm*500mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Λειτουργία πακέτου | SMD2121 |
| Ανάλυση pixel | 64 κουκκίδες(Π)*64 κουκκίδες(Υ) |
| Τύπος μονάδας δίσκου | συνεπής κίνηση |
| Λειτουργία σάρωσης | Σάρωση 1/16 |
| Τύπος λιμένα | HUB75 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥2000cd/m2 |
| Θερμοκρασία | Αποθήκευση: -35-80°C, Λειτουργία: -20-50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-95% |
| Πάχος | 85 mm |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 4μ~30μ |
| Εξουσία | Τάση λειτουργίας: AC220V±10%, Μέση κατανάλωση ισχύος: 310w/s |