| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη LED |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 10000 κουκκίδες/τμ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960 χλστ |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160 χλστ |
| Γωνία θέασης | Υ:160° V:140° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥10μ |
| Δυναμικό | DC5V |
| Λάμψη | 5000cd/㎡ |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ψήφισμα | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 10000/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32Χ16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Προβολή απόστασης | ≥10μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Υ:120° V:60° |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Συσκευασία και αποστολή