| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Εικονοστοιχεία | 4.81mm |
| Χρώμα Chip Σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD3535 |
| Λειτουργία οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Ντουλάπι | Σίδηρος ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | H:160°,V:140° |
| Τροφοδοσία | AC100-260V±10%/50Hz,60Hz |
| Κανονικό μέγεθος ντουλαπιού | 500mmx500mm |
| Μέγεθος μονάδας | 250mmx250mm |
| Χρόνος εγγύησης | 3 χρόνια |
| IC | MBI 5024 IC |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 43222dots/㎡ |
| Μάρκα Chip | Epistar led |
Η οθόνη LED tile είναι μια εξειδικευμένη οθόνη LED σχεδιασμένη για εγκατάσταση στο έδαφος, με ενισχυμένη ικανότητα φόρτισης, προστατευτικές ιδιότητες και θερμική απόδοση για να αντέχει στην κυκλοφορία υψηλής έντασης, διατηρώντας παράλληλα την κανονική λειτουργία.
Ιδανικό για σκηνές, συναυλίες, παραστάσεις, μπαρ, ντίσκο, εμπορικά κέντρα και άλλους χώρους ψυχαγωγίας.
| Προδιαγραφές LED | |
| Τύπος | SMD |
| Πρότυπο LED | Πραγματικό Pixel (1R1G1B) |
| Μήκος κύματος κόκκινου | 625-630nm |
| Μήκος κύματος πράσινου | 515-530nm |
| Μήκος κύματος μπλε | 465-475nm |
| Προδιαγραφές Μονάδας | |
| Pixel Pitch | 4.81mm |
| Ανάλυση | 52x52dots |
| Μέγεθος μονάδας | 250x250mm |
| Προδιαγραφές Ντουλαπιού | |
| Μέγεθος ντουλαπιού (Π*Υ) | 500x500mm |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 104x104dots |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 43222dots/㎡ |
| Βάρος ντουλαπιού | ≤6.5kg |
| Υλικό | Χυτό αλουμίνιο |
| Επίπεδο ντουλαπιού | ≤0.3mm |
| Παράμετροι οθόνης | |
| Βαθμονόμηση χρώματος/φωτεινότητας | Ναι |
| Θερμοκρασία χρώματος(K) | 3000-10000 |
| Απόκλιση απόστασης κέντρου φωτός | <3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | ≥97% |
| Ομοιομορφία χρώματος | Εντός ±0.003C×,Cy |
| Αναλογία αντίθεσης | 5000:1 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 160°/Κάθετη 140° |
| Τάση εισόδου | AC100~240V(50-60Hz) |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέγιστο:800w/㎡ Μέσος όρος:280w/㎡ |
| Μέθοδος οδήγησης | 13 σάρωση |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 αδιάβροχο |
| Επίπεδα κλίμακας γκρι | R(256) G(256) B(256) |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 Ώρες |
| Θερμοκρασία-Λειτουργία | -20 -- 40℃ |
| Υγρασία-Λειτουργία | 10 - 99% |
| Χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό, αντικρουστικό, μεγάλη φέρουσα ικανότητα |
| Χρήση | Δάπεδα LED, φόντο τοίχου LED |
| Λειτουργία οθόνης | Txt, εικόνα, βίντεο |
Διατίθενται πολλαπλές επιλογές για την οθόνη σας. Καλώς ήρθατε να επισκεφτείτε το εργοστάσιό μας.
Σειρά εξωτερικού χώρου: P3.91, P4, P4.81, P5, P5.95, P6, P6.67, P8 (SMD) και P10, P12, P16, P20, P25 (DIP) μονάδες/οθόνες LED πλήρους χρώματος.
Σειρά εσωτερικού χώρου: P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P5, P6, P10 (SMD) εσωτερικές μονάδες/οθόνες LED πλήρους χρώματος.
Διατίθεται σε συσκευασία ξύλινης θήκης ή θήκης πτήσης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θάλασσα, αέρα ή DHL.
Για μια προσαρμοσμένη λύση, παρακαλούμε δώστε: