| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4.81 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | H:360°, V:360° |
| Σχετική υγρασία | ≤95%RH |
| IC | MBI 5024 IC |
| Δυναμικότητα ονομαστικής ισχύος/μέση ισχύς | 400W/240W |
| Τρόπος σάρωσης | Στατική σάρωση |
| Φωτεινότητα | Πάνω από 3000 |
SMD3535 ήχος ενεργός DJ LED δισκογραφική πίστα ζεστή λευκή ακτίνα LED δισκογραφική πίστα
Αρχιτεκτονικοί / λιανικοί χώροι, σκηνές, παραγωγές, νυχτερινά κέντρα, πάρτι DJ, ζωντανές συναυλίες, διοργανώσεις βραβείων, γκαλερί τέχνης, μουσεία και πολλά άλλα.
| Προδιαγραφές LED | |
| Τύπος | ΜΜΔ |
| Πρότυπο LED | Πραγματικά Pixel (1R1G1B) |
| Κόκκινο μήκος κύματος | 625-630 nm |
| Πράσινο μήκος κύματος | 515-530 nm |
| Μπλε μήκος κύματος | 465-475nm |
| Προδιαγραφές μονάδας | |
| Πιξέλες | 4.81mm |
| Απόφαση | 52x52 κουκίδες |
| Μέγεθος ενότητας | 250x250 χιλιοστά |
| Προδιαγραφές υδραυλικού | |
| Μέγεθος του ντουλαπιού (W*H) | 500x1000 χιλιοστά |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου | 104x208 κουκίδες |
| Πιξέλες πυκνότητα | 43222 σημεία/μ2 |
| Βάρος του ντουλαπιού | ≤6,5 kg |
| Υλικό | Άλλοι χημικοί συστατικοί |
| Σπίτιση του ντουλαπιού | ≤ 0,3 mm |
| Παράμετροι οθόνης | |
| Καλιβέρωση χρώματος/φωτεινότητας | - Ναι, ναι. |
| Θερμοκρασία χρώματος (K) | 3000-10000 |
| Απόκλιση από την απόσταση κέντρου φωτός | < 3% |
| Ομοιόμορφη φωτεινότητα | ≥97% |
| Ομοιότητα χρώματος | Μέσα σε ±0,003C×,Cy |
| Αντιδιαστολή | 5000:1 |
| Γωνία προβολής | Οριζόντια 160°/Κοντά 140° |
| Τεχνολογία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800w/m2 Μέσος όρος: 280w/m2 |
| Μέθοδος οδήγησης | 13 σάρωση |
| Επίπεδο προστασίας | Αδιάβροχο IP65 |
| Επίπεδα σκιάς γκρι | R(256) G(256) Β(256) |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Χρησιμοποιείται σε θερμοκρασία | -20 - 50°C |
| Ενεργοποίηση υπό υγρασία | 10 - 90% |
| Χαρακτηριστικά | Αντιστροφή, αντισύγκρουση, μεγάλη αντοχή |
| Χρήση | LED δάπεδα, φόντο LED τοίχων |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κείμενο, εικόνα, βίντεο |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Κατάσταση: 3-5 λεπτά προς τα πάνω και προς τα κάτω σε απόσταση 5 mm
Με 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ενημερώνεται τακτικά.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρήσουμε αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή.
Δεσμευόμαστε στις προθεσμίες παράδοσης που υποσχεθήκαμε, χρησιμοποιώντας διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν είναι απαραίτητο για να διατηρήσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια.
Προ πωλήσεων:Οι απαιτήσεις σας εκτιμώνται ιδιαίτερα με συστάσεις προϊόντων προσαρμοσμένες στις ανάγκες σας.
Μετά την πώληση:Παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.