| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixels | 10 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD 3535 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχος | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | >=60 HZ |
| Μέσος όρος ΟΧΙ Αποτυχία | >=1000 ώρες |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο Internet <100μ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920 HZ |
| Μέγιστη ισχύς | 600μ² |
| Μονάδα μέτρησης | 320*160 χλστ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960 χλστ |
| Μοντέλο | SMD P10 εξωτερικού χώρου |
| Ψήφισμα | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 10000 pixels/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160 χλστ |
| Προβολή απόστασης | 12-300μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετη |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως +50°C |
| Μέγιστη ισχύς | <800 W/m² |
| Μέση Ισχύς | <300 W/m² |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Συσκευασία:Ξύλινη & θήκη πτήσης
Όροι πληρωμής:30% κατάθεση από T/T, υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
Επιλογές αποστολής:Αεροπορικώς, θαλάσσης ή DHL