| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Έγχρωμη οθόνη led για κινητά
1. P10mm, P6, και P8 αποδεκτά,
2. Υψηλή ποιότητα,
3. Εξοικονόμηση ενέργειας,
4. Αντικραδασμικό, αδιάβροχο
Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:
1, Καλή ποιότητα;
2, Καλή τιμή;
3, Καλή 24ωρη εξυπηρέτηση.
Ειδική σχεδίαση αλουμινένιου module, ειδική σχεδίαση αλουμινένιου ντουλαπιού, πατενταρισμένη σχεδίαση, μοναδική στον κόσμο, οθόνη LED νέας γενιάς.
Πραγματική εξωτερική οθόνη SMD LED, 10 χρόνια Έρευνας και Ανάπτυξης, πάνω από 30 διπλώματα ευρεσιτεχνίας, υψηλό αδιάβροχο επίπεδο, εξαιρετικά υψηλή φωτεινότητα, υψηλή αναλογία αντίθεσης, υψηλή κλίμακα γκρι, υψηλός ρυθμός ανανέωσης, εξαιρετικά ζωντανό χρώμα, εξαιρετικά ευρεία γωνία θέασης, εξαιρετικά απαλή οθόνη, εξαιρετικά ομοιόμορφη επιφάνεια
| Pixel Pitch | 6mm |
| Μέγεθος Module | 192*192mm |
| Ανάλυση Module (pixels) | 32*32 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576mm×576mm |
| Ανάλυση Panel (pixels) | 96×96 |
| Διάταξη Pixel (RGB) | SMD 3 σε 1 |
| Πυκνότητα Pixel (pixels/) | 27777 |
| Φωτεινότητα (cd/ | 6000 |
| Καλύτερη απόσταση θέασης (m) | 6-100 |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας (W/) | 600 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP65 |
| Vavelength | R 620-625 G 520-525 B 470-475 |
| LED SPEC | 3129 |
| Γωνία θέασης | 140°(H)/140°(V) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40~80°C |
| Ρυθμός καρέ βίντεο (Hz) | ≥ 60HZ |
| Ρυθμός ανανέωσης οθόνης (Hz) | ≥ 2000HZ |
| Επίπεδο γκρι (χρώματα) | 16.7 εκατομμύρια |
| MTBF | ≥50.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Τάση λειτουργίας | 220V±15% Ή 110V±15% |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό 1/16 |
| Κάρτα γραφικών | Κάρτα γραφικών DVI |
| Σήμα βίντεο | RF, S-Video, RGB, RGBHV, YUV, YC, κ.λπ. |
| Σύστημα ελέγχου | LINSN |
| Λογισμικό | LED studio 10.0 |
| Εγκατάσταση | Στήριξη σε τοίχο, κρεμαστή και όρθια δομή |
![]()
* Μέθοδοι διασφάλισης ποιότητας
a. Γήρανση
1) 100% πλήρης δοκιμή
2) Συνθήκη: 72 ώρες με 256 επίπεδα γκρι
b. Δοκιμή δόνησης
Συνθήκη: 3-5 λεπτά πάνω και κάτω σε εύρος 5mm
Γιατί να μας επιλέξετε;
![]()
Συχνές ερωτήσεις
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη !!!