| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Κρεμαστή οθόνη βίντεο LED με ελαφριά τεχνολογία σάρωσης 1/8 για ανώτερη ευκρίνεια εικόνας σε διαφημιστικές εφαρμογές.
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχος | IP65 |
| Υπουργικό συμβούλιο | Επιλογές σιδήρου ή αλουμινίου |
| Λειτουργία οδήγησης | Σάρωση 1/10 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ανάλυση ενότητας | 80*40 χλστ |
| Πυκνότητα | 62.500 κουκκίδες/㎡ |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | Υ:110° V:60° |
Ιδανικό για υπαίθρια διαφήμιση με προσαρμόσιμα επίπεδα φωτεινότητας για διάφορα περιβάλλοντα. Κατάλληλο για σκηνές, τράπεζες, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, σταθμούς, KTV, στάδια, αεροδρόμια και άλλους υπαίθριους χώρους.
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος πίσσας | 4mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Pixel μονάδας (κουκκίδες) | 80*40 |
| Διαμόρφωση pixel | 1 Κόκκινο, 1 Πράσινο, 1 Μπλε |
| Τσιπ LED | Epistar |
| Κλίμακα χρώματος | 65536 μοίρες/16777216 χρώματα |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 62.500 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (H/V) | 120/120 μοίρες |
| Λάμψη | ≥1200cd/τμ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Αυτόματο ή χειροκίνητο 64 επιπέδων |
| Προβολή απόστασης | ≥4μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 50-1100W/τμ |
| Καθαρό βάρος | 45 κιλά/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%--95% RH |
| Χρόνος ζωής | ≥ 100.000 ώρες |
| Εκτός ελέγχου τελεία | ≤3/10.000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | Κόμβος ≤1mm |
| Ταχύτητα καρέ ανταλλαγής | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα καρέ ανανέωσης | 720 Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), single mode fiber:20km, multi mode fiber: 500m |
| Εξουσία | 110V/220V±15% 50~60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp/window 7 |
| Λειτουργία οδήγησης | Οδήγηση σταθερού ρεύματος, σάρωση 1/8 |
| Λειτουργία εμφάνισης | VGA640X480--VGA1600X1024 |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video;VGA;RGB;Composite Video;SDI |
Η Shenzhen Shixin Display Technology Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 με περιοχή παραγωγής 3000 τετραγωνικών μέτρων και 500 υπαλλήλους. Τα προϊόντα μας είναι δημοφιλή παγκοσμίως λόγω της υψηλής ποιότητας και της άριστης εξυπηρέτησης.
Τα κύρια προϊόντα περιλαμβάνουν οθόνες LED σταθερής εγκατάστασης εσωτερικού/εξωτερικού χώρου, οθόνες ενοικίασης, διαφημιστικές πινακίδες LED, διαφανείς οθόνες, γυάλινες οθόνες και οθόνες φορτηγών για διάφορες εμπορικές εφαρμογές.