| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 3sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Βίντεο P10 Led Mobile Display Board, φορτηγό τοποθετημένη LED οθόνη πλήρες χρώμα
Βασικά χαρακτηριστικά:
1) Ευρύ πεδίο εφαρμογήςΕξωτερική διαφημιστική διαφήμιση με οθόνη οθόνης LED, πίνακα οθόνης LED για εμπορικά κέντρα, οθόνη οθόνης LED για την περίμετρο του γήπεδου, οθόνη οθόνης LED για τις τιμές,οθόνη οθόνης LED σταθμού τρένων και λεωφορείων .
2) Υψηλή φωτεινότητα: 7000 cd/m2Αυτόματη ή χειροκίνητη ρύθμιση της φωτεινότητας της οθόνης.
3).Επάνω LED τσιπ:Προμηθεύεται από την Silan της Κίνας και άλλα υψηλά αυστηρά επιλεγμένα LED τσιπ για να εξασφαλιστεί η μακρά διάρκεια ζωής και η υψηλή φωτεινότητα του συστήματος οθόνης LED μας.
4) Καθαρή και ζωντανή ποιότητα εικόνας:Κατά τη διάρκεια της παράστασης, η εικόνα ήταν καθαρή, με λαμπερά χρώματα.
5) Η εγκατάσταση είναι απλή, εύκολη στη χρήση:Εύκολη και απλή διεπαφή εγκατάστασης και φιλικό προς το χρήστη λογισμικό για να διασφαλιστεί ότι οι πελάτες χρησιμοποιούν εύκολα
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 6000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | -< 600w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 200w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
![]()
![]()
![]()
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευασία: Δικαιούται ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μεταφορά: Με αέρος, θάλασσα, DHL κλπ.
Η Υπηρεσία μας
1) Απαντήστε στο αίτημά σας εντός 24 ωρών εργασίας.
2) Έμπειρο προσωπικό απαντά σε όλες τις ερωτήσεις σας με άπταιστη αγγλική γλώσσα
3) Προσαρμοσμένο σχέδιο είναι διαθέσιμο, OEM & ODM είναι ευπρόσδεκτα.
4) Η αποκλειστική και μοναδική λύση μπορεί να παρέχεται στον πελάτη μας από τους καλά εκπαιδευμένους και επαγγελματίες μηχανικούς και το προσωπικό μας.
5) Ειδική έκπτωση και προστασία της περιοχής πώλησης που παρέχεται στον διανομέα μας.
6) Καλωσορίζουμε θερμά την επίσκεψή σας στην εταιρεία μας, αν είναι διαθέσιμη.
7) Εγγύηση: 3 έτη εγγύηση
Γενικές ερωτήσεις
Η ομάδα μας θα είναι πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!