| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | SCX-P8 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | 399-599USD/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ./μήνα |
Πίνακες Pixel Εξωτερικού Χώρου Έγχρωμης Οθόνης LED P8 HD Υψηλής Ποιότητας IP65 Σταθερής Εγκατάστασης
Σειρά Εξωτερικών Οθονών LED:
1. Αυτόματος έλεγχος φωτεινότητας, εξαιρετική ικανότητα επεξεργασίας, ισχυρή αποκατάσταση χρωμάτων.
2. Υψηλή φωτεινότητα, ακόμη και σε άμεσο, έντονο ηλιακό φως για να διασφαλίσετε ότι προσελκύετε περισσότερο κοινό για να
κερδίσετε σύντομα την απόδοση της επένδυσής σας στην έγχρωμη εξωτερική οθόνη led.
3. Υποστήριξη διαφόρων διεπαφών και πηγών σήματος.
4. Προηγμένη τεχνολογία ψηφιακού ελέγχου, εξαιρετικό αποτέλεσμα.
5. Αντισηπτικό και ανθεκτικό, μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
Προδιαγραφές:
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διάταξη pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 15625 κουκκίδες/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 256x128 |
| Απόσταση θέασης | 8-50m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 6000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Διαδικασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονομεμβράνη:2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/4 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 1200Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά(μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <800W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Τηλεχειρισμός | Τηλεχειρισμός και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές.(απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Απαίτηση παροχής ρεύματος | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδιαβρωτικό, αντιπυρικό, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργία) | λειτουργία:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
![]()
![]()
![]()