| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
Ποδοσφαιρικό Στάδιο Π5 Ψηφιακό Μεγάλο LED Ζωντανό Βίντεο Τείχος Πίνακα Πίνακα Baksetball Στάδιο Αθλητική Σκρόρ Πίνακα
Προδιαγραφές
| Μέγεθος της γωνίας | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixels/sqm |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 8 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95%RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), μονοδιαχείριση ινών: 20000 μέτρα, πολλαπλές μορφές ινών: 500 μέτρα - 20 χλμ. |
| Δύναμη | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| λειτουργία εμφάνισης | Δοκιμαστική συσκευή |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video, VGA, RGB, σύνθετο βίντεο, SDI |
Λεπτομέρειες προϊόντος της οθόνης LED περιμέτρου σταδίου
1.Υψηλό ποσοστό ανανέωσης, χωρίς αναβοσβήματα κατά τη διάρκεια της ενεργού αλλαγής
Μέχρι 3800 Hz ανανεωτικό ρυθμό, χωρίς φαινόμενο σύρματος και αναβοσβήνειας υπό τις συνθήκες επαγγελματικών φωτογραφικών μηχανών καιΟι φωτογραφικές μηχανές έχουν εμβέλεια 1/2800 δευτερολέπτων, γεγονός που εξασφαλίζει μια λεπτή οθόνη υψηλής ευκρίνειας για να εξασφαλιστεί η ποιότητα εικόνας υπερ-υψηλής ευκρίνειας.
![]()
![]()
2.320MMX160MM μονάδες τυπικού μεγέθους
960mm σειρά LED οθόνη με τυπικό μέγεθος πάνελ: 320 * 160mm. Δώστε περισσότερη προσοχή στην τυπική οθόνη LED απόδοση οθόνης, την γρήγορη συναρμολόγηση και συντήρηση.Επίσης είναι πολύ βολικό όταν αλλάζετε το πλάτος των pixel όπως P5mm P8mm και P10mmΔεν χρειάζεται να αλλάξετε τίποτα, αλλάξτε μόνο τη μονάδα, καθώς έχουν το ίδιο μέγεθος και δομή.
![]()
3.Εξαιρετικά χαρακτηριστικά σχεδιασμού των ντουλαπιών
960mm σειρά LED οθόνη Το προϊόν είναι Λιγότερο βάρος LED οθόνη με γρήγορες κλειδαριές, λεπτή δομή για εύκολη εγκατάσταση χωρίς κενά.Ο σχεδιασμός του χειριστή ανθρωποποίησης σας κάνει πιο εύκολο να μετακινήσετε το ντουλάπι.
![]()
4.Ανεξάρτητη δομή στήριξης
Υπάρχει μια ανεξάρτητη δομή υποστήριξης που μπορεί να περιστρέφεται και να ρυθμίζεται και μπορεί να παραμείνει όρθια ακόμη και όταν υποβάλλεται σε ισχυρή εξωτερική επίπτωση.Η γωνία εγκατάστασης του ντουλαπιού μπορεί να ρυθμιστεί σύμφωνα με τις πραγματικές συνθήκες της τοποθεσίαςΥποστηρίζει ρυθμίσεις πολλαπλών γωνιών 60 ° / 65 ° / 70 ° / 75 ° / 80 ° / 85 ° / 90 °.
![]()
5.Σχεδιασμός μαλακής μάσκας
Η μαλακή επιφάνεια και η μοναδική μαλακή προστατευτική θήκη μπορούν να προστατεύσουν την ασφάλεια των ανθρώπων, ακόμη και αν κάποιος χτυπήσει την οθόνη LED, είναι πολύ αποτελεσματική για την προστασία της ασφάλειας των ανθρώπων.
![]()
6Υπερ-ελαφρύ ντουλάπι
Η εξωτερική οθόνη LED του σταδίου 960 ζυγίζει μόνο 28,5 κιλά, είναι εύκολη στη μεταφορά, εξοικονομεί το κόστος εργασίας σας και είναι ελαφριά, εύκολη στην εγκατάσταση, συναρμολόγηση και αποσυναρμολόγηση.
![]()
7.Με αδιάβροχες επιδόσεις
Η εξωτερική οθόνη LED του σταδίου έχει ειδική είσοδο αέρα, αδιάβροχη δομή, εξαιρετική αντοχή στο νερό, μπορεί να επιτύχει το αποτέλεσμα του σχεδιασμού διάσπασης θερμότητας και απόλυτα ήσυχη λειτουργία.
![]()
8Επίπεδο προστασίας IP65
Με μοναδική τεχνολογία προστασίας για να κάνει την οθόνη να φτάσει το επίπεδο IP65, η οποία μπορεί να λειτουργήσει κανονικά σε όλες τις καιρικές συνθήκες!Υψηλός βαθμός προστασίας των εγγυήσεων IP65, αντοχή, αξιοπιστία, αντι- υπεριώδη και σταθερή.
![]()
![]()
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη!!!