1Η υψηλή φωτεινότητα, ≥ 4000 cd/m2, είναι το μόνο μεγάλο τερματικό οθόνης που μπορεί να χρησιμοποιηθεί όλη την ημέρα σε εξωτερικούς χώρους
2Διάρκεια ζωής ≥ 100.000 ώρες
3Μεγάλη γωνία θέασης. Η εσωτερική γωνία θέασης είναι ≥ 160 μοίρες, η εξωτερική γωνία θέασης ≥ 120 μοίρες
4Ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου, δύο είδη συστημάτων, που ελέγχονται απευθείας από υπολογιστή, ή από WiFi.
5. Σε σύγκριση με την οθόνη LCD, η οθόνη LED μπορεί να διαμορφωθεί αυθαίρετα σε ένα σχήμα και να συνδεθεί απρόσκοπτα.
Τεχνικές παραμέτρους των οθονών LED διαφήμισης P8
| Πιξελικό πλάτος ((mm) | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/8 |
| φωτεινότητα οθόνης ((cd/sqm,nit) | >6500nits (προσαρμόσιμο) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας ((W/m2) | 305 |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος ((W/m2) | 610 |
| Ανάλυση μονάδας (σημείο) | 32 κουκίδεςX16 κουκίδες |
| Μέγεθος της μονάδας ((mm) | 256mmX128mm |
| Πιξέλες πυκνότητα ((σημίδες/τ.μ.) | 15625 σημεία |
| Απόσταση θέασης (m) | 8-150 μέτρα |
| Βάρος των pixel | 350 γραμμάρια |
| Δύναμη pixel (max) | 16 W/PCS |
| Οπτική περιοχή | > 8 m |
| Γάση γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Κουμπί: 105° κάθετη: 50° |
| Ζωή | > 50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (Σελσίου) | -10~+50' |
Εξαιρετικές επιδόσεις στο εξωτερικό
Οι οθόνες είναι σχεδιασμένες για υψηλής ποιότητας εξωτερικές επιδόσεις, και προσφέρουν το ίδιο με τελειότητα.Η οθόνη υψηλής ανάλυσης προσφέρει τέλεια εικόνα σε εξωτερικούς χώρους - σε όλες τις συνθήκες περιβάλλοντος.
Τα πλεονεκτήματα των προϊόντων μας
1Η δομή του προϊόντος είναι ανθεκτική στον άνεμο 100 Km / h και 8 σεισμούς.
2Με εξαιρετικές ανθεκτικές επιδόσεις, ασφαλές και αξιόπιστο σύστημα ενέργειας.
3Όλα τα συστατικά του προϊόντος μπορούν να επεξεργαστούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4Όλα τα υλικά είναι φιλικά προς το περιβάλλον.
5Η διάρκεια ζωής του προϊόντος είναι άνω των 5 ετών.
6Η εγγύηση είναι για 2~5 χρόνια.
7Μπορούμε να παρέχουμε πρόσθετη εγκατάσταση, μόνιμη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες κατάρτισης.
![]()
![]()
![]()
![]()
Σύστημα ελέγχου
![]()

