| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Εξωτερικές διαφημιστικές πινακίδες με μεγάλη οθόνη LED P10 με εγγύηση 3 ετών
Υψηλή Σκιά Γκρι - Καλύτερη Εικόνα
Το PH10 LED Display Price κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας υλικό υψηλής ποιότητας, που αγοράζεται από τους πιο αναγνωρισμένους προμηθευτές.Το υψηλό ποσοστό ανανέωσης και η κλίμακα γκρίζων εξασφαλίζουν ότι η ποιότητα της εικόνας παραμένει ομαλή.
Υψηλή φωτεινότητα, καλύτερη ποιότητα
Η εγκατάσταση σε εξωτερικούς χώρους απαιτεί από τις οθόνες να παράγουν υψηλή φωτεινότητα.Η υψηλή φωτεινότητα και τα χαρακτηριστικά υψηλής ευκρίνειας του PH10 LED Display Price εξασφαλίζουν εξαιρετικής ποιότητας εικόνες - καθιστώντας το τέλειο για σκηνή, τράπεζες, αυτοκινητόδρομους, προώθηση, σταθμό, στάδιο και άλλα υπαίθρια μέρη.
P10 Διαφημιστική οθόνη Εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη LED χαρακτηριστικά:
1) Υψηλή φωτεινότητα και να είναι ρυθμιζόμενη, ανταποκρίνεται στην ανάγκη της μεταβαλλόμενης απαίτησης του πελάτη στο περιβάλλον.
2) Καλή συμμόρφωση φωτισμού και χωρίς μωσαϊκό.
3) Χρήση εικονικών εικονοστοιχείων, καλύτερη εικόνα για κείμενο και γραφικά και βίντεο.
4) Με μεγαλύτερη γωνία θέασης: Οριζόντια γωνία 160 μοίρες / γωνία ανύψωσης 140 μοίρες.
5) Κάθε LED σε κάθε pixel μπορεί να επισκευαστεί αντίστοιχα, γεγονός που μειώνει το κόστος συντήρησης της οθόνης.
6) Καλή ικανότητα εκπομπής θερμότητας
7) φιλικό προς το περιβάλλον.1Η πλήρης χρωματική εξωτερική οθόνη LED/οδηγούμενη οθόνη μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικό περιβάλλον, όπως πολιτιστική ή χαλαρωτική πλατεία, εμπορική οδική οδός, κατοικημένη υποζώνη, κέντρο της πόλης, κλπ.με ειδικότητα ανθεκτικότητας στην υγρασία, αδιάβροχο, αντηλιακό, στατικό, αντιψυκτικό, αδιάβροχο, έχει σκοπό την προπαγάνδα εξωτερικής διαφήμισης ή την προβολή σημαντικών ειδήσεων ή εκδηλώσεων ή τηλεοπτικών προγραμμάτων,εμπλουτίζει την πολιτιστική ζωή του κατοίκου, να προωθήσει την οπτικοποίηση ολόκληρη της υπο-ζώνης, κλπ.
(LED οθόνη σκηνής, LED εξωτερική πινακίδα, LED οθόνη γάμου, Η σκηνή LED ηλεκτρονική οθόνη, LED μεγάλη οθόνη πλήρη χρωματική οθόνη, διαφήμιση LED οθόνη, εξωτερική LED οθόνη,εσωτερική οθόνη LED)
P10 Διαφημιστική οθόνη LED TΤεχνικές παραμέτρους:
Προδιαγραφές μονάδας
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 100W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C - +50°C |
Προδιαγραφές οθόνης
| Άρθρο | Σχήμα |
| Υλικό | Σίδηρος/χάλυβας |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 64*48 |
| Ποσότητα μονάδας | 4*6 |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥6500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας θέσης | 110 |
| Αγγελος κατακόρυφης θέσης | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP67/IP43 |
| Μη επίπεδη | 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | 1 mm |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16777216 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με το χέρι&8 βαθμός με αυτο-οπτική/χρώμα |
| Σημείο εισόδου | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακα μη γραμμικής επεξεργασίας PCTV + κάρτα οθόνης DVI + κάρτα κύριου ελεγκτή + μετάδοση οπτικών ινών ((προαιρετική) |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0002 |
Υψηλός ρυθμός ανανέωσης
Το PH10 LED Display Price κατασκευάζεται σύμφωνα με την τελευταία τεχνολογία-δυναμική λειτουργία σαρώσεως που προσφέρει υψηλότερη φωτεινότητα και υψηλό ποσοστό ανανέωσης.παραγωγή προϊόντων υψηλής ποιότητας με τη μορφή εικόνων, βίντεο και μηνύματα.
Σύστημα ελέγχου
![]()
Πιστοποιητικά:
![]()
*Αποστολή μας:
Για να είναι ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων αφιερωμένων στη βοήθεια άλλων εταιρειών να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Γιατί να επιλέξετε εμάς;
![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευασία: ξύλινη θήκη, θήκη πτήσης για επιλογή
αποστολή: με αέρα, θάλασσα, τρένο, DHL, είστε το αφεντικό
![]()