| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 7 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
SMD2121 4mm εσωτερική υψηλής ευκρίνειας LED οθόνη τοίχου βίντεο εξοικονόμηση ενέργειας
Εσωτερικά χαρακτηριστικά πλήρους χρώματος:
1. Η οθόνη οθόνης LED μας μπορεί να παίξει διάφορες μορφές αρχείων βίντεο συμβατό μόνο αν το αρχείο μπορεί να παίξει σε
τον υπολογιστή σας, για παράδειγμα AVI, MOV, MPG, DAT, VOB.
2Η οθόνη οθόνης LED έχει προαιρετική διεπαφή δεδομένων εξαρτάται από τις απαιτήσεις των πελατών όπως DVI, VGA,
RGB, Pr Pb HDMI κλπ.
3Η οθόνη LED μας είναι συνδεδεμένη με το PC και δείχνει ταυτόχρονα όλα τα είδη λέξεων, κειμένου, γραφικών, εικόνων, φλας,
υφιστάμενο βίντεο, βίντεο σε πραγματικό χρόνο, 2-διάστατο κινούμενο σχέδιο και 3-διάστατο κινούμενο σχέδιο που υποστηρίζεται από το προσωπικό σας
Υπολογιστή.
4Η οθόνη LED μας έχει δωρεάν λογισμικό συστήματος ελέγχου με on-line ενημέρωση και 12 γλώσσες συμπεριλαμβανομένων
Αγγλικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πολωνικά, Ιταλικά, Πορτογαλικά, Ρωσικά και Κορεατικά.
5Χαμηλή εξασθένιση, υψηλό επίπεδο γκρι, καλή σταθερότητα, αντιστατική.
6Υπερ λεπτή και υπερ ελαφριά.
Τεχνικές παραμέτρους:
| Άρθρα | Π4 εσωτερική οθόνη LED SMD 3-σε-1 πλήρους χρώματος |
| Μέγεθος της γωνίας | 4 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Μοντέλο pixel (σημεία) | 80*40 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Τσιπ LED | Επίσταρ |
| Χρωματική κλίμακα | 65536 βαθμούς/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500 pixel/τ.μ. |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 140/120 βαθμοί. |
| Φωτεινότητα | ≥1000cd/sqm |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | Αυτοματοποιημένο ή χειροκίνητο επίπεδο 64 |
| Απόσταση προβολής | ≥4m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 250-750W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 30 kg/τ.μ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | ¥20°C~+55°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%~95%RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Έξω ελέγχου. | ≤ 3/10,000 |
| Ολόκληρη επίπεδη οθόνη | ≤1 mm Σύνδεση |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 700 Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 120m (χωρίς επαναλήπτη), ενιαία λειτουργία ινών: 20km, Πολλαπλής λειτουργίας ίνες: 500m |
| Δύναμη | 110V/220V±15% 50~60Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp/window 7 |
| Τρόπος οδήγησης | σταθερό ρεύμα οδήγησης, 1/8 σάρωση |
| Τρόπος εμφάνισης | Δοκιμαστική συσκευή |
| Τρόπος συντήρησης | Πίσω πρόσβαση |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video,VGA,RGB,Composite Video,SDI |
Έργο εσωτερικής οθόνης πλήρους χρώματος LED
![]()
* Εφαρμογές
Η οθόνη LED μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως στη διαφήμιση, τα πολυμέσα, το στάδιο, τη σκηνή, την εκδήλωση ενοικίασης, τις κατευθύνσεις διαμετακόμισης κλπ.
* Τα πλεονεκτήματά μας
Επαγγελματίας κατασκευαστής οθονών LED
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσύ είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρες
8Εξαιρετική ομάδα έρευνας και ανάπτυξης, εργοστασιακή τιμή και να σας εγγυηθούν ποιοτικά προϊόντα.
Συσκευή και αποστολή
![]()
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει αποτελεσματική ενοποιημένη παραγωγή.Πάντα προσκολλόμαστε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη παράδοση
Εφόσον υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
![]()
* Συχνές ερωτήσεις
Τι είδους όρους πληρωμής μπορείτε να δεχτείτε;
Μπορούμε να δεχτούμε T / T και Western Union.
Τι γίνεται με την ποιότητα της οθόνης;
Ελέγχοντας σε όλη τη διαδικασία παραγωγής & 100% επιθεώρηση πριν από την αποστολή διασφαλίζουν την συνέχεια της ποιότητας των προϊόντων μας.
Ποιο είναι το χρόνο παράδοσης;
Μέσα σε 7-35 ημέρες ανάλογα με την περιοχή και την ποσότητα σας.
Είναι ανταγωνιστική η οθόνη LED;
Ναι, είμαστε κατασκευαστής οθόνων LED για περισσότερα από 10 χρόνια.
![]()