| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | No limit |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
SMD P10 Εξωτερική Αδιάβροχη Πλήρης Χρώματος οθόνη οθόνης LED, οθόνες LED για διαφήμιση βίντεο
Υπουργείο: Διατίθενται αλουμίνιο χύτευσης και υδροστερό σιδερένιο υπουργείο
1Κλασικό σχεδιασμό και φυσική τεχνική, αξιόπιστη ποιότητα και εξαιρετικές επιδόσεις.
2- Τεχνολογία συνεχούς σύνδεσης, σφάλμα επίπεδης οθόνης <0,1mm.
3Πατενταρισμένη μάσκα, που εξαλείφει τις σκοτεινές κηλίδες, βελτιώνει τη συνοχή και τη γωνία θέασης.
4Υψηλή αντίθεση, ιδανική κλίμακα γκρι, παρουσιάζοντας τις πιο πραγματικές εικόνες.
5Υποστήριξη φωτεινότητας και διόρθωσης χρώματος ολόκληρης της οθόνης.
6Ιδανικό φορτίο ισχύος και ρύθμιση παραμέτρων, κάνει την οθόνη υπό τις καλύτερες συνθήκες εργασίας, επιπλέον, επιβραδύνει τη φωτεινότητα και τη μείωση του χρώματος.
Προδιαγραφές μονάδας
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 200W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +55°C |
![]()
![]()
Παράμετρος ντουλάπις
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο αλουμίνιο |
| Βάρος του ντουλαπιού | 32.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/οπίσθια προστασία IP65 |
![]()
Προδιαγραφές οθόνης
| Άρθρο | Σχήμα |
| Υλικό | Σίδηρο/Αλουμίνιο χύτευσης |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Ποσότητα μονάδας | 4*6 |
| Σφιχτότητα | 1000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥5500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας θέσης | 110 |
| Αγγελος κατακόρυφης θέσης | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP65/IP43 |
| Μη επίπεδη | 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | 1 mm |
| Βάρος | 10-40 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16777216 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με το χέρι&8 βαθμός με αυτο-οπτική/χρώμα |
| Σημείο εισόδου | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακα μη γραμμικής επεξεργασίας PCTV + κάρτα οθόνης DVI + κάρτα κύριου ελεγκτή + μετάδοση οπτικών ινών ((προαιρετική) |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων |
< 0.0002 |
![]()
Παράμετρος συστήματος ελέγχου
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός γραμμής, ασύρματο, διαδίκτυο κλπ. |
![]()
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
Εργαστήριο
![]()
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνης, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντέλα παραγωγή διασφαλίζουν την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχουν χτίσει
Εμείς πάντα να επιμείνουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους για την
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε.
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώλησης: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε κατάλληλα προϊόντα για - Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.