| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.604 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | $825/sqm |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 2000PCS/month |
Η έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου είναι ένα υψηλής ποιότητας αδιάβροχο πάνελ LED σχεδιασμένο για εξωτερικές εφαρμογές. Με την ανθεκτική κατασκευή και την αξιόπιστη απόδοσή της, αυτός ο έγχρωμος τοίχος LED εξωτερικού χώρου είναι ιδανικός για την προβολή ζωντανού και δυναμικού περιεχομένου σε διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Ένα από τα βασικά χαρακτηριστικά αυτής της οθόνης LED είναι η ενθυλάκωση LED που χρησιμοποιεί τεχνολογία SMD2121, η οποία εξασφαλίζει καθαρές και φωτεινές εικόνες με εξαιρετική χρωματική συνέπεια. Αυτή η προηγμένη τεχνολογία ενθυλάκωσης βελτιώνει τη συνολική εμπειρία θέασης και καθιστά την οθόνη κατάλληλη για διαφορετικές συνθήκες φωτισμού.
Με μεγάλη διάρκεια ζωής έως και 100.000 ώρες, αυτή η έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου προσφέρει μακροχρόνια χρήση χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα. Αυτό διασφαλίζει ότι η οθόνη παραμένει λειτουργική και παρέχει εκπληκτικές εικόνες για παρατεταμένες περιόδους, καθιστώντας την μια οικονομικά αποδοτική επένδυση για εξωτερική διαφήμιση και ψυχαγωγία.
Η φόρτιση διακόπτη τροφοδοσίας 5V/40A εξασφαλίζει αποτελεσματική διαχείριση ενέργειας και αξιόπιστη απόδοση. Αυτή η προδιαγραφή φόρτισης τροφοδοσίας είναι βελτιστοποιημένη για τη λειτουργία της οθόνης LED, διασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος και ελαχιστοποιώντας την κατανάλωση ενέργειας, η οποία είναι απαραίτητη για εξωτερικές εγκαταστάσεις.
Εξοπλισμένη με διαμόρφωση pixel RGB 3in1, αυτή η οθόνη LED προσφέρει ζωντανά και ρεαλιστικά χρώματα, καθιστώντας το περιεχόμενο που εμφανίζεται στην οθόνη οπτικά ελκυστικό και συναρπαστικό. Η διαμόρφωση pixel βελτιώνει την ακρίβεια των χρωμάτων και την ποιότητα της εικόνας, παρέχοντας μια καθηλωτική εμπειρία θέασης για το κοινό.
Επιπλέον, η λειτουργία οδήγησης 1/24S εξασφαλίζει ομαλή και απρόσκοπτη αναπαραγωγή βίντεο με ελάχιστο τρεμόπαιγμα ή παραμόρφωση. Αυτή η λειτουργία οδήγησης βελτιστοποιεί τον ρυθμό ανανέωσης και την απόδοση της οθόνης LED, επιτρέποντας την προβολή περιεχομένου βίντεο υψηλής ποιότητας χωρίς διακοπές ή οπτικά τεχνουργήματα.
Συμπερασματικά, η έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου είναι μια αξιόπιστη και υψηλής απόδοσης λύση για εξωτερική διαφήμιση, εκδηλώσεις και χώρους ψυχαγωγίας. Με τα προηγμένα χαρακτηριστικά της, συμπεριλαμβανομένης της τεχνολογίας αδιάβροχου πάνελ LED εξωτερικού χώρου, της ενθυλάκωσης LED που χρησιμοποιεί SMD2121, της μεγάλης διάρκειας ζωής, της φόρτισης διακόπτη τροφοδοσίας 5V/40A, της διαμόρφωσης pixel RGB 3in1 και της λειτουργίας οδήγησης 1/24S, αυτός ο έγχρωμος τοίχος LED εξωτερικού χώρου προσφέρει εξαιρετικές οπτικές εμπειρίες και διασφαλίζει ανθεκτικότητα και μακροζωία σε εξωτερικά περιβάλλοντα.
| Μέγεθος μονάδας | 250*250mm |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3in1 |
| Φόρτιση διακόπτη τροφοδοσίας | 5V/40A |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000mm |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/24S |
| Ενθυλάκωση LED | SMD2121 |
| Φωτεινότητα | 5500 |
Η έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου της SCX είναι ιδανική για ένα ευρύ φάσμα χώρων, όπως εξωτερική διαφήμιση, αθλητικά στάδια, εμπορικά κέντρα, κόμβους μεταφορών και χώρους ψυχαγωγίας. Η υψηλή ανάλυση και η ζωντανή οθόνη της την καθιστούν ιδανική για την προβολή διαφημίσεων, προωθήσεων, ζωντανών εκδηλώσεων και ενημερωτικού περιεχομένου σε μεγάλο κοινό.
Με ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 5 και ανταγωνιστική τιμή 825 $ ανά τετραγωνικό μέτρο, ο τοίχος LED SCX P2.604 είναι κατάλληλος τόσο για μικρές όσο και για μεγάλες εγκαταστάσεις. Οι λεπτομέρειες συσκευασίας σε θήκη πτήσης διασφαλίζουν ασφαλή μεταφορά και αποθήκευση, ενώ ο γρήγορος χρόνος παράδοσης 7-10 εργάσιμων ημερών καλύπτει επείγουσες προθεσμίες έργων.
Αποδεκτοί όροι πληρωμής όπως T/T, Western Union και MoneyGram παρέχουν ευκολία για τους πελάτες, και η εντυπωσιακή ικανότητα εφοδιασμού 2000 τεμαχίων ανά μήνα διασφαλίζει σταθερή διαθεσιμότητα για έργα οποιουδήποτε μεγέθους.
Εξοπλισμένη με ενθυλάκωση LED SMD2121, μέγεθος μονάδας 250*250mm και αδιάβροχη βαθμολογία IP65, αυτή η έγχρωμη οθόνη LED εξωτερικού χώρου είναι κατασκευασμένη για να αντέχει σε διάφορες καιρικές συνθήκες και να παρέχει απρόσκοπτη εμπειρία θέασης. Η φόρτιση διακόπτη τροφοδοσίας 5V/40A εξασφαλίζει αποτελεσματική απόδοση, ενώ η μεγάλη διάρκεια ζωής των 100.000 ωρών εγγυάται διαρκή αξιοπιστία.
![]()