| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
SMD3535 P10 Εξωτερική πλήρης χρώσης LED οθόνη Αδιάβροχη 1/4 Scan 960*960mm
Εικονική οθόνη LED SMDΕφαρμογές
Σκηνή, Αθλητισμός, διαφήμιση, κυκλοφορία, εκδηλώσεις, στάδιο, εμπορικό κέντρο, αεροδρόμιο, εκθέσεις, εκθέσεις αυτοκινήτων,Αποδείξεις μόδας, συναυλίες, τελετές, διασκέδαση, κλπ.
![]()
Προδιαγραφές για το SMD LED οθόνη P10
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32*16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Δύναμη | 200W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +50°C |
Προδιαγραφές οθόνης
| Εγώ...Τεμ | Σχήμα |
| Υλικό | Σίδηρο/Αλουμίνιο χύτευσης |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Μέγεθος | 960*960mm |
| Ποσοστό επίλυσης | 96*96 |
| Ποσότητα μονάδας | 4*6 |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥ 5000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Άγγελος οριζόντιας θέσης | 110 |
| Αγγελος κατακόρυφης θέσης | 50 |
| Κατηγορία προστασίας | Πριν/μετά: IP65/IP43 |
| Μη επίπεδη | 1 mm |
| Διαστήματα μονάδων | 1 mm |
| Βάρος | 32 κιλά |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60 Hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16777216 |
| Ρυθμισμένη φωτεινότητα | 256 βαθμός με το χέρι&8 βαθμός με αυτο-οπτική/χρώμα |
| Σημείο εισόδου | RF,S-video,RGB,RGBHV,YUV,YC&Composition, κλπ. |
| Σύστημα ελέγχου | Πίνακα μη γραμμικής επεξεργασίας PCTV + κάρτα οθόνης DVI + κάρτα κύριου ελεγκτή + μετάδοση οπτικών ινών ((προαιρετική) |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | > 100000 ώρες |
| Ποσοστό κηλίδων | < 0.0002 |
Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αυτοκινητοπωλείων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνης, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντέλα παραγωγή διασφαλίζουν την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχουν χτίσειΕμείς πάντα να επιμείνουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους για τηνωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε.Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώλησης: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε κατάλληλα προϊόντα για- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
Συσκευή:
Κουτί πτήσης και κιβώτιο.
![]()
![]()