| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εικονική οθόνη για εξωτερικές μονάδες οθόνης LED P8 για αεροδρόμιο / κέντρο διοίκησης αυτοκινητοδρόμων
Οι κύριες παραμέτροι
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160 |
| Ανάλυση της μονάδας | 80*40 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Καλύτερη γωνία θέασης | 120°/ 70° |
| Βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥8m |
| Προστασία. | IP65 |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 850 W/m2 |
| Βάρος του ντουλαπιού | 32 kg/τ.μ. |
| Οδηγός | Συνεχή ρεύμα |
| Συχρότητα καρέ: | ≥ 60hz/s |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 2500hz/s |
| Φωτεινότητα | ≥ 5000cd/m2 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20°C~+55°C |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~+55°C |
| Ποσοστό σημείων δυσλειτουργίας | < 0.0001 |
| Ζωή | > 10.000 ώρες |
Εφαρμογή:
Κυβέρνηση και επιχειρήσεις, στρατιωτικό γραφείο, κέντρο επικοινωνιών, αεροδρόμιο, κέντρο διοίκησης αυτοκινητοδρόμων, ενεργειακό και χρηματοπιστωτικό τμήμα
Εφαρμογή:
Εκθεσιακή αίθουσα, κυβερνητικό και επιχειρηματικό λόμπι, μουσείο, ραδιοτηλεοπτική και αγορά υψηλού επιπέδου
Εφαρμογή:
Υπουργείο Μεταφορών, Υπουργείο Στρατού, Υπουργείο Ενέργειας, Υπουργείο Μετεωρολογίας, Υπουργείο Υγείας.
Υπηρεσία
Τεχνική εκπαίδευση
Η εταιρεία μας θα εκπαιδεύσει τους χρήστες με βάση το εγχειρίδιο, τον οδηγό χρήσης του συστήματος και τον οδηγό συντήρησης.
Τρόποι υπηρεσιών μεταπώλησης
Α. Τηλεφωνική υπηρεσία
Το Τμήμα Υπηρεσιών Μετά την Πώληση της Linso παρέχει στους πελάτες 24ωρη τηλεφωνική εξυπηρέτηση.
1Το όνομά σας και το τηλέφωνό σας.
2. μοντέλο προϊόντος·
3. Λεπτομερείς πληροφορίες για το ελάττωμα (εάν το ελάττωμα μπορεί να παρουσιαστεί με φωτογραφίες, παρακαλούμε να τραβήξετε φωτογραφίες και να μας τις στείλετε όσο το δυνατόν περισσότερο)
Οι μηχανικοί μας μετά την πώληση θα προσφέρουν τεχνική υποστήριξη και καθοδήγηση με βάση την περιγραφή σας.
Β. Υπηρεσία επικοινωνίας σε πραγματικό χρόνο
Οι μηχανικοί της Linso μετά την πώληση θα μπορούσαν να παρέχουν υπηρεσίες πελατών μέσω TM & E-mail & Skype, για παράδειγμα,στέλνοντας τα αρχεία βίντεο λειτουργίας λογισμικού & εγκατάσταση γραφικής κάρτας από TM για να δείξει πώς να λειτουργήσει.
Γ. Υπηρεσία τηλεχειρισμού
Η Linso μπορεί να χειρίζεται τον υπολογιστή του πελάτη εξ αποστάσεως μέσω του Διαδικτύου, να εγκαταστήσει και να ρυθμίσει λογισμικό για τους πελάτες και να διαχειριστεί το τεχνικό σφάλμα του λογισμικού συστήματος οθόνων LED.
Δ. Ταχυδρομική υπηρεσία
Υπό την εγγύηση, οι πελάτες μπορούν να στείλουν τα ελαττωματικά εξαρτήματα πίσω στη Linso, θα τα επισκευάσουμε και θα σας επιστρέψουμε το συντομότερο δυνατόν.Παρακαλούμε ανατρέξτε στο χρονοδιάγραμμα της απάντησης μας σε ορισμένα κύρια σφάλματα συστατικών.
Ε. Υπηρεσία επί τόπου
Θα στείλουμε μηχανικό για να προσφέρουμε υπηρεσία στο χώρο με τη βοήθειά σας κατά την απαίτησή σας.