| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | p10 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πλήρης χρώματος οθόνη οθόνης LED εξωτερικού τοίχου βίντεο για εμπορική διαφήμιση
Εφαρμογή οθόνης οθόνης LED
1Διαφημιστική οθόνη LED
Οι οθόνες LED, με τα μοναδικά τους πλεονεκτήματα, έχουν σταδιακά αντικαταστήσει τις παραδοσιακές πινακίδες διαφημίσεων, τα φωτεινά κουτιά κλπ. Η διαφήμιση με οθόνες LED έχει γίνει μια νέα δύναμη στη βιομηχανία των μέσων ενημέρωσης.Η παραδοσιακή διαφήμιση μπορεί να δείχνει μόνο εικόνες., αλλά η οθόνη LED μπορεί να συνδυάσει τέλεια κείμενο, εικόνες, βίντεο και ήχο με υψηλή ανάλυση, υψηλή φωτεινότητα και πλήρη χρώμα!και είναι εύκολο να θυμηθούνΟι διαφημίσεις με LED οθόνες εφαρμόζονται τώρα στον κεντρικό δρόμο, στο εμπορικό κέντρο, στο Plaza Park, σε εξαιρετικά κτίρια, αξιοθέατα, αεροδρόμια,σταθμούς και ούτω καθεξής.
2Ηθόνη οθόνης LED του σταδίου
Οι οθόνες LED χρησιμοποιούνται στο γήπεδο για ζωντανή εκπομπή, αναπαραγωγή βίντεο, αναπαραγωγή αργής κίνησης, ειδική οθόνη φακών, παρουσίαση πληροφοριών για τα αθλητικά σκορ, καθώς και διαφημίσεις διαφημίσεων.
Οι κοινές περιπτώσεις είναι ο φράχτης οθόνης που οδηγεί το γήπεδο ποδοσφαίρου, η κεντρική οθόνη του σταδίου μπάσκετ και οι οθόνες στο στάδιο κολύμβησης, στο στάδιο αθλητισμού κλπ.
3Εικονική οθόνη LED για μεταφορές
Στους πολυσύχναστους δρόμους της πόλης ή στον αυτοκινητόδρομο, μπορούμε να δούμε οθόνες LED, αυτές οι οθόνες ελέγχονται γενικά από ένα ενιαίο κέντρο ελέγχου,σε συνδυασμό με άλλο εξοπλισμό παρακολούθησης της κυκλοφορίαςΕπίσης, οι οθόνες εμφανίζουν τον καιρό, τους κανόνες κυκλοφορίας, για να υπενθυμίζουν στους οδηγούς να οδηγούν με ασφάλεια, και έχει την επίδραση του σήματος.Οι κύριοι τομείς εφαρμογής είναι οι κύριοι δρόμοι της πόλης, οδική πυκνότητα, αυτοκινητόδρομοι και άλλα μέρη.
4Εικονική σκηνή LED οθόνη
Οι οθόνες ενοικίασης LED μπορούν εύκολα να εγκατασταθούν και να αφαιρεθούν, είναι επίσης εύκολο να μεταφερθούν. Οι οθόνες ενοικίασης LED χρησιμοποιούνται πλέον ευρέως σε θεατρικές παραστάσεις, συναυλίες, θέατρα, πάρτι και άλλα διασκεδαστικά γεγονότα ως φόντο,Μπορεί να είναι ζωντανή εκπομπή και επαναφορά., και είναι τόσο μεγάλο που το κοινό μακριά από τη σκηνή μπορεί να δει την παράσταση στη σκηνή καθαρά, δημιουργώντας μια υπέροχη, εξαιρετικά μολυσματική ατμόσφαιρα, σε συνδυασμό με υψηλής ποιότητας ήχο,Δίνοντας μια τέλεια οπτική γιορτή.
| Πληροφορίες για τη ρύθμιση | |
| Ονομασία του προϊόντος | P10 Εξωτερική σταθερή οθόνη LED |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 × 960 χιλιοστά |
| Υψηλή φωτεινότητα | 5500 νιτ |
| Βάρος του ντουλαπιού | 30 κιλά |
| Τεχνολογία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 Σάρωση |
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα, οι εν λόγω εταιρείες μπορούν να χρησιμοποιούν τα προϊόντα που αναφέρονται στο σημείο 1 του παρόντος παραρτήματος. |
![]()
![]()
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
* Διαδικασία παραγωγής
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση
→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά την συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελή γήρανση→8) Συνδυασμός μονάδων
→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
* Υπηρεσία μας:
Υποστήριξη πριν από την πώληση
1Προσφέραμε τεχνική συμβουλή στους πελάτες μας πριν αγοράσουν τα προϊόντα μας.
2Βοηθήστε τους πελάτες να επιλέξουν τα κατάλληλα προϊόντα εντός του προϋπολογισμού με το μεγαλύτερο οικονομικό όφελος.
3Σχεδίαση της δομής του πλαισίου για την εγκατάσταση των προϊόντων μας με τεχνικό σχέδιο.
4Προσφέραμε προσαρμογή λογισμικού για την ειδική χρήση των πελατών μας.
Υπηρεσία μετά την πώληση
1Υποσχόμαστε στους πελάτες μας 3 χρόνια εγγύηση!
2Παρέχουμε δωρεάν υπηρεσίες συντήρησης, συμπεριλαμβανομένης της εξ αποστάσεως ρύθμισης, τεχνικής συμβουλευτικής, και αποκλείει προβλήματα για τον πελάτη μας.
3Υποσχόμαστε μια υπηρεσία παρακολούθησης ζωής για όλους τους εξοπλισμούς που προμηθεύονται από την εταιρεία μας.
4Προσφέραμε εκπαίδευση στον πελάτη μας που περιλαμβάνει τη λειτουργία και τη συντήρηση των προϊόντων μας.
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή LED οθόνης, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντέλα παραγωγή διασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχουν χτίσει
Εμείς πάντα να επιμείνουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους για την
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε να την εκπληρώσουμε.
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση: Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
* Το Πρόγραμμα μας
![]()