| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 3,91mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Λειτουργία οθόνης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Ντουλάπι | Αλουμίνιο χυτό |
| Μέγεθος μονάδας | 500*1000mm |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα κουκκίδων | 65410 κουκκίδες / τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500*1000mm |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Μάρκα | SCXK |
| Τάση | DC5V |
| Λειτουργία οδήγησης | Σάρωση 1/16 |
Έγχρωμη οθόνη LED κυλίνδρου P2 p2.5 p4 εσωτερικού χώρου, εύκαμπτη, κυκλική, καμπύλη οθόνη LED χρησιμοποιείται ευρέως στη διαφήμιση, τον αθλητισμό, τις βιομηχανικές επιχειρήσεις, τις μεταφορές, τους σταθμούς, τα λιμάνια, τα αεροδρόμια, τις κατασκευές, το εκπαιδευτικό σύστημα και άλλους δημόσιους χώρους.
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | P3.91-16s |
| Μέγεθος μοντέλου | 250mm*250mm |
| Βήμα pixel | 3,91mm |
| Πυκνότητα pixel | 65536 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500mm*500mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Λειτουργία συσκευασίας | SMD2121 |
| Ανάλυση pixel | 64 κουκκίδες (Π)*64 κουκκίδες (Υ) |
| Τύπος οδήγησης | σταθερή οδήγηση |
| Λειτουργία σάρωσης | Σάρωση 1/16 |
| Τύπος θύρας | HUB75 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥2000cd/m2 |
| Εύρος θερμοκρασίας | Αποθήκευση: -35°C έως 80°C; Λειτουργία: -20°C έως 50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-95% |
| Πάχος | 85mm |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 4m~30m |
| Τάση λειτουργίας | AC220V±10% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 310w/s |