| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 sqm per month |
SCX LED ενοικιαζόμενη οθόνη 3840Hz υψηλής ανανέωσης Kinglight SMD full color super thin led display screen P2.5 indoor
Παράμετρος μονάδας:
| Pixel pitch | 2.5mm |
| Διάταξη pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 160x160mm |
| Βάρος μονάδας | 0.35kg |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64dots |
| Ποσότητα μονάδας ανά ντουλάπι | 9pcs |
Παράμετρος ντουλαπιού:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 480x480mm |
| Υλικό ντουλαπιού | χυτό αλουμίνιο |
| Βάρος ντουλαπιού | 6.6kg |
| Ανάλυση ντουλαπιού | 192x192dots |
| Βαθμός προστασίας | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
Παράμετρος ολόκληρης της οθόνης
| Πυκνότητα pixel | 160000 dots/m² |
| Φωτεινότητα | ≥1500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | H≥120° V≥120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 2.5m |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 900W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 30 W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Συχνότητα καρέ | >1000frames |
| Ρυθμός ανανέωσης | >900Hz |
| MTBF | ≥100,000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100,000 ώρες |
| Λειτουργία προστασίας |
Υπερθέρμανση/Υπερφόρτωση /Διακοπή ρεύματος /Διαρροή ρεύματος /Προστασία από κεραυνούς κ.λπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~ +40℃ |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% χωρίς συμπύκνωση |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20℃ ~ +60℃ |
| Υγρασία αποθήκευσης | 10-85% χωρίς συμπύκνωση |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video,VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση από λογισμικό |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, συγχρονισμός βίντεο, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, internet κ.λπ. |
Προφίλ εταιρείας
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Συσκευασία και αποστολή
Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
![]()
FAQ
Ε1: Είστε ο κατασκευαστής ή η εμπορική εταιρεία; και πού είναι το εργοστάσιό σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας κατασκευαστής. Είστε θερμά ευπρόσδεκτοι να επισκεφθείτε το εργοστάσιό μας για να μάθετε τις τεχνικές και τις δεξιότητες συντήρησης και όλα όσα χρειάζεστε στο εργοστάσιό μας.
Ε2: Ίσως θα χρειαστούμε μερικά δείγματα, ποιος είναι ο χρόνος παράδοσης των δειγμάτων και ο χρόνος παράδοσης της παραγγελίας;
Α2: Θα κανονίσουμε το δείγμα σας με τις χρεώσεις εντός 7 ημερών και θα κανονίσουμε την παραγγελία σας εντός 12-15 ημερών από την παραλαβή της αμοιβής σας.
Ε3: Πώς θα μπορούσαμε να κανονίσουμε την παραγγελία;
Α: Στείλτε την ερώτησή σας σε εμάς--κάντε κλικ στο "αποστολή" παρακάτω, τότε ας επιβεβαιώσουμε όλες τις λεπτομέρειες, μπορείτε να κάνετε κλικ στο "έναρξη παραγγελίας" παραπάνω, ή σας στέλνουμε σύνδεσμο παραγγελίας για την πληρωμή σας.
Ε4: Ποια μέθοδο πληρωμής δέχεται η εταιρεία σας;
Α: Υποστηρίζουμε T/T ή Trade Assurance. Για περισσότερες μεθόδους πληρωμής, επικοινωνήστε με την εξυπηρέτηση πελατών μας.
Ε5: Εάν υπάρχουν προβλήματα ποιότητας, πώς τα λύνετε;
Α: Παρακαλούμε δώστε σχετικά βίντεο και φωτογραφίες εντός 1 μηνός από την παραλαβή της αποστολής. Θα το επαληθεύσουμε αρχικά. Εάν είναι πραγματικά πρόβλημα ποιότητας, θα συνεργαστούμε με τον μηχανικό για να σας βοηθήσουμε στην επίλυση του προβλήματος. Εάν δεν μπορούμε να το λύσουμε, θα σας δώσουμε επιστροφή χρημάτων ή θα σας στείλουμε ξανά ένα νέο δωρεάν, αλλά δεν θα επιβαρυνθούμε με το κόστος μεταφοράς.