| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6.25 |
| MOQ: | 1sqm can be available |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000sqm/month |
Εξωτερική χρήση SMD3535 P6.25 πλήρης χρήσης χρώματος LED χώρο χορού 250X250m LED μοντέλο
Ανεξάρτητα από το πότε και πού, πάντα τηρούμε την αρχή του "επαγγελματία για να δημιουργήσει μια αγορά υψηλής ποιότητας, υψηλής τιμής προϊόντα" για να παρέχει στους πελάτες τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες.
1Τα ντουλάπια, με μεγάλη υγρασία και ανθεκτικότητα στη διάβρωση,
να μπορούν να εργάζονται σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
2Υπέροχο ποσοστό ανανέωσης παρέχει συνεπή εφέ βίντεο για
ανταποκρίνεται στις ανάγκες σας για υψηλή ποιότητα οθόνης.
3Υπέροχη οικονομικά αποδοτική προσφορά και στους δύο υψηλής ποιότητας
και λογική τιμή, μεγιστοποιώντας την αξία της επένδυσής σας
Η εξωτερική P6.25 LED χώρο χορού smd3535 παράμετρο ως εξής
| Παράμετρος P6.25 εξωτερικής οθόνης LED για την πίστα χορού | |
| Πιτς: | 6.25mm |
| ανάλυση μονομονδίου: | 40*40 |
| σύνθεση των pixel | 1R1G1B |
| μέγεθος της ενιαίας μονάδας: | 250*250 χιλιοστά |
| τάση: | DC5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 1000w/200w |
| φωτεινότητα: | 6000cd |
| γωνία θέασης | 120/120 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/5. |
| βέλτιστη απόσταση θέασης | ≥8m |
![]()
Καθώς η χορευτική πίστα είναι σε πλήρη χρώμα, έχουμε ακόμα οποιοδήποτε άλλο στυλ, όπως, Indoor p6.25Εξωτερικό P6.25
Εξωτερικό P8.928, εσωτερική P8.928 εσωτερική P10 και εξωτερική P10. Μπορεί να ανταποκριθεί σε όλες τις απαιτήσεις σας.
Αν μπορείτε να μας πείτε το μέγεθος, το μήκος και το πλάτος; Πού το εγκαταστήσετε, τότε μπορούμε να σας δώσουμε λεπτομερή προσφορά.
Μέχρι στιγμής, η LED πίστα χορού χρησιμοποιούνται ευρέως.το μέγεθος μπορεί να γίνει ως τις απαιτήσεις σας. Μπορεί να σας φέρει καλό μερίδιο αγοράς και κέρδος. Αν έχουμε την ευκαιρία να ξεκινήσει την πρώτη συνεργασία των επιχειρήσεων,Θα σας δώσουμε όλα τα είδη των τεχνικών και τιμολόγιο υποστήριξη.
Αν επιλέξετε να χρησιμοποιήσετε, θα επιλέξετε τις καλύτερες επιχειρηματικές παραμέτρους.
1Υπηρεσία OEM, χωρίς MOQ
2- Εύκολη εγκατάσταση, τακτικά είδη σε αποθέματα
3Προσφέροντας δωρεάν σχεδιαστικό σχέδιο όπως ζητήθηκε.
4Η ελεγχόμενη από απόσταση λειτουργία και η ρύθμιση είναι διαθέσιμες.
5- Ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης, εσύ είσαι το αφεντικό.
6Η απάντησή σας θα απαντηθεί εντός 24 ωρών.
7Γρήγορη παράδοση: Συνήθως 6-8 εργάσιμες ημέρεςΔ.Σ.
8Εξαιρετική ομάδα Ε&Α, εργοστασιακή τιμή και εγγυώμαστε την ποιότητά σας.
Συσκευή οθόνης LED
Α. Συσκευή βαλίτσας πτήσης
1)150KG ανά θήκη πτήσης
2) 3 ντουλάπια σε μία θήκη
3) Μέγεθος θήκης πτήσης: 1010mm*560mm*1175mm=39inch*22inch*46inch
Β. Κουτί από αντισυμβατό υλικό
1)180KG ανά θήκη αντιστροφής
2) 3 ντουλάπια σε μία θήκη
3) Μέγεθος θήκης αντιστρόφου: 1120mm*585mm*930mm= 44inch*23inch*36inch
Γ.Αναπροσαρμοσμένη συσκευασία είναι αποδεκτή
Δ. 20"Φτ. εμπορευματοκιβώτιο φορτίου 100 τ.μ.
![]()
Εφαρμογή:
Η εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικό περιβάλλον, όπως αεροδρόμιο, αυτοκινητόδρομο, πολιτιστική πλατεία ή πλατεία χαλάρωσης, εμπορική οδική διαδρομή, κατοικημένη υποζώνη, κέντρο της πόλης,Με διάφορες πηγές σήματος σε πραγματικό χρόνο και την εξειδίκευση του αδιάβροχο, αδιάβροχο, αντιστατικό, σκοπός του είναι να προωθήσει την εξωτερική διαφήμιση ή να αναπαράγει σημαντικές ειδήσεις ή γεγονότα ή τηλεοπτικά προγράμματα κλπ.
![]()