| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SCXK-P3.91 |
| MOQ: | 1m² |
| τιμή: | 900-1100USD/m² |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000M²/Month |
Οθόνη LED πλήρους χρώματος κορυφαίων πωλήσεων για διαφημιστική προβολή σε ζωντανές εκδηλώσεις
Αυτή είναι η εσωτερική σειρά, αλλά μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί ημι-εξωτερικά, έχουμε όλα τα είδη, ώστε να μπορούμε να παρέχουμε
σε εσάς πλούσιες επιλογές.
Η εσωτερική σειρά που έχουμε είναι P1.667, P1.923, P2, P2.5, P3, P3.91, P4, P5, P6, P10.
Και η εξωτερική σειρά έχει P3.91, P4, P4.81, P5, P5.95, P6, P6.67, P8, P10, P12, P16, P20.
Εκτός από αυτές τις συμβουλές, έχουμε και άλλα είδη, όπως η οθόνη αφίσας, η διαφανής οθόνη.
Αν ενδιαφέρεστε, απλά επικοινωνήστε μαζί μας και θα σας απαντήσουμε εντός 24 ωρών.
Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξή σας και σας καλωσορίζουμε να μας στείλετε την ερώτησή σας!!!
![]()
Προδιαγραφές:
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων/εικονοστοιχεία/m² | 65410/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250*250 |
| Απόσταση θέασης | ≥4m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα λευκού ισοζυγίου | >5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Διαδικασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονομεμβράνη: 2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | (1/16) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Ρυθμιζόμενο εύρος φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <700W |
| Μέση ισχύς:/τετραγωνικό μέτρο | <220W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Αδιάβροχο | IP34 |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (χρωματική συντεταγμένη) | ±0.003 |
| Απαίτηση παροχής ρεύματος | AC220V/60HZ |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδιαβρωτικό, αντι-καύση, αντιστατικό, αντι-δόνηση |
| Υγρασία (λειτουργία) | λειτουργία: 10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) |
αποθήκευση: 10-95% |
Χαρακτηριστικά:
1) Υψηλός ρυθμός ανανέωσης, υψηλή φωτεινότητα και υψηλή αντίθεση κάνουν την οθόνη απαλλαγμένη από καθυστερήσεις και μουτζούρες κάτω από το άμεσο ηλιακό φως.
2) Εξοικονόμηση ενέργειας: χαμηλό ρεύμα, λαμπτήρας υψηλής φωτεινότητας, εξοπλισμένος με τροφοδοτικό μεταγωγής PFC, μπορεί να εξοικονομήσει 30% ηλεκτρικής ενέργειας.
3) Ρυθμιζόμενη φωτεινότητα για προσαρμογή στο μεταβαλλόμενο περιβάλλον
4) Ευρεία γωνία θέασης: πολύ ευρεία οριζόντια και κάθετη γωνία θέασης, κατάλληλη για ευρεία οριζόντια
5) Προστασία του περιβάλλοντος, αντιστατικό, ανθεκτικό στη σκόνη, καλή απαγωγή θερμότητας, υψηλή απόδοση κόστους.
6) Ανίχνευση και παρακολούθηση σφαλμάτων: μπορεί να παρακολουθεί την εσωτερική θερμοκρασία, την τάση, τον ανεμιστήρα ψύξης κ.λπ. και να ανιχνεύει αυτόματα σφάλματα.
7) Υψηλή αξιοπιστία: χρησιμοποιώντας τεχνολογία κατανεμημένης σάρωσης και τεχνολογία αρθρωτού σχεδιασμού, υψηλότερη αξιοπιστία και σταθερότητα.
8) Σταθερό και αξιόπιστο σύστημα: ισχυρή ικανότητα κατά των παρεμβολών, μεγάλη διάρκεια ζωής, μπορεί να λειτουργεί συνεχώς για περισσότερες από 24 ώρες και εύκολη λειτουργία συστήματος.
9) Καλό αποτέλεσμα: χρησιμοποιώντας τεχνολογία διόρθωσης σημείου προς σημείο, η εικόνα είναι πιο καθαρή και η αίσθηση της ιεραρχίας είναι ισχυρότερη.
10) Η μονάδα οθόνης είναι εύκολη στην εγκατάσταση και τη συντήρηση.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Πληροφορίες για εμάς:
Η SCXK εξειδικεύεται στον τομέα των LED από το 2005. Είμαστε ένας κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικών λύσεων έγχρωμης εσωτερικής και εξωτερικής οθόνης LED, οθόνης LED ενοικίασης, μονάδων LED όπου στην πόλη Shenzhen, στην επαρχία Guangdong, στην Κίνα.
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα και μια σειρά εξοπλισμών. Κάθε χρόνο τα προϊόντα μας εξάγονται στο εξωτερικό και είναι δημοφιλή σε πολλές ξένες χώρες, επίσης στη δική μας χώρα μπορείτε να βρείτε τα πολλά μέρη εφαρμογής. Όπως σταθμός, αεροδρόμιο, εκκλησία, εμπορικό κέντρο, εμπορικό κέντρο, συναυλία και ούτω καθεξής.
Από το στάδιο μέχρι τον τηλεοπτικό σταθμό, συνέδρια και εκδηλώσεις, η SCXK Electronics παρέχει ένα ευρύ φάσμα εντυπωσιακών και ενεργειακά αποδοτικών λύσεων οθόνης LED στις βιομηχανικές, εμπορικές και κυβερνητικές αγορές παγκοσμίως.
![]()
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε τον ιστότοπό μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες, σας περιμένουμε όλη την ώρα!!!