| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 |
| τιμή: | USD309-380per square meters |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Διαφημιστική Στάση Πάγκου Υψηλής Φωτεινότητας LED Billboard P10 Giant Led Screen Waterproof
Cabinet LED Display
Προδιαγραφές:
| P10 LED Billboard Dislplay | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων/pixels/m² | 10000/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160MM |
| Απόσταση θέασης | 14-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >7500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Γκρι επεξεργασία | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονομεμβράνη:2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/4 ΣΑΡΩΣΗ |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >600Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά(μείωση φωτεινότητας) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές.(απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (χρωματική συντεταγμένη) | ±0.003 |
| Αίτημα παροχής ρεύματος | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδιαβρωτικό, αντι-καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργία) | λειτουργία:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
Τι κάνουμε;
Είμαστε ένας κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος τεχνικών λύσεων έγχρωμων εσωτερικών και εξωτερικών ledisplay, ενοικίασης LED display, led modules όπου στην πόλη Shenzhen, στην επαρχία Guangdong, στην Κίνα.
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
1. Επαγγελματική ομάδα και καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
2. Υπόσχεση προϊόντος υψηλής ποιότητας για καλή τιμή.
3. Γρήγορη παράδοση μετά την πληρωμή.
4. Δωρεάν τεχνική υποστήριξη.
5. Εάν εμφανιστούν προβλήματα, θα απαντήσουμε σε 3-4 ώρες.
![]()
Πλεονεκτήματα:
1) Υψηλή ένταση και μπορεί να ρυθμιστεί, ώστε να μπορεί να ικανοποιήσει το αίτημα των πελατών σύμφωνα με το περιβάλλον.
2) Καλύτερη ισότητα, λύνει αξιέπαινα το πρόβλημα του μωσαϊκού, έχει την εξαιρετική συνοχή του φωτός.
3) Για εικόνες και χαρακτήρες, έχετε καθαρό, εξαιρετικό και πραγματικό εφέ εμφάνισηςΟθόνη LED.
4) Μεγάλη γωνία θέασης στους 110 μοίρες στην οριζόντια γραμμή, 60 μοίρες στην κάθετη γραμμή.
5) Μπορεί να επισκευάσει κάθε λαμπτήρα led, οπότε το κόστος συντήρησης είναι χαμηλότερο και εύκολο στην επισκευή.
6) Συνήθως εφαρμόζεται για φυσικά αθλήματα, διαφήμιση, τράπεζα, χρηματιστήριο, σταθμό, λιμάνι, εσωτερική οθόνη P6 κ.λπ.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Οι υποσχέσεις μας:
1. Διαφοροποιημένα προϊόντα:
Ποικιλίες μοντέλων για οθόνες LED εξωτερικού/εσωτερικού χώρου και διαθέσιμα προσαρμοσμένα ντουλάπια, ικανοποιούν όλες τις απαιτήσεις και κερδίζουν περισσότερα κέρδη για τους πελάτες.
2. Έμπειρος & Επαγγελματίας:
10 χρόνια εμπειρίας κατασκευής σε οθόνες LED, επαγγελματική κατασκευή & σχεδιασμός.
3. Οι καλύτερες πρώτες ύλες:
Τσιπ LED Taiwan Epistar, υψηλής ποιότητας, υψηλής φωτεινότητας και μεγάλης διάρκειας ζωής.
4. Ανταγωνιστική τιμή:
100% εργοστασιακή τιμή, ανταγωνιστική και λογική τιμή.
5. Αυστηρός έλεγχος ποιότητας:
100% δοκιμές πριν από τη συσκευασία, βεβαιωθείτε για την ποιότητά μας πριν από την παράδοση.
6. Εγγύηση ποιότητας:
Όλες οι οθόνες LED μας έχουν διάρκεια ζωής άνω των 100.000 ωρών.
![]()
![]()
Ανησυχίες ορισμένων πελατών:
1. Είναι πραγματικά δυνατό να βγάλεις χρήματα λόγω του μεγάλου αρχικού κόστους;
-Υπάρχει μια παλιά κινεζική παροιμία: δεν θα μισήσεις να εγκαταλείψεις το παιδί που βάζει λύκους.
Εάν θέλετε να κάνετε την επιχείρησή σας, θα πρέπει να έχετε την προνοητικότητα, την υπομονή και την επένδυση.
Αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι θα πρέπει να επιλέξετε το σωστό προϊόν, όπως τα προϊόντα μας, είναι κατάλληλο σε πολλούς τομείς,
αφού το επιλέξετε, θα πρέπει να πιστεύετε σταθερά ότι το προϊόν μπορεί να σας φέρει το προφίλ.
2. Δεν έχω ακούσει ποτέ τη μάρκα σας, πώς μπορώ να σας εμπιστευτώ;
-Υπάρχουν πολλά πράγματα που δεν έχετε ξαναδεί στον κόσμο και στο σπίτι σας πρέπει να υπάρχουν πράγματα που αγοράσατε επίσης τη μικρή μάρκα, αλλά είναι καλό να χρησιμοποιηθούν.
Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι όλα είναι πολύ διάσημα για να τα γνωρίζουν όλοι, αλλά μπορούμε να σας υποσχεθούμε την υψηλή ποιότητα και τη λογική τιμή. Το μόνο που πρέπει να κάνετε είναι να μας δώσετε την ευκαιρία και να προσπαθήσετε να μας εμπιστευτείτε, δεν θα σας απογοητεύσουμε!
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε τον ιστότοπό μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες!!!
Σας περιμένουμε όλη την ώρα!!!