| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 3 |
| τιμή: | USD412-442per square meters |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
| Οθόνη LED P5 | |
| Ανάλυση/mm | 5mm |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων/εικονοστοιχεία/m² | 40000/τετραγωνικό μέτρο |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160MM |
| Απόσταση θέασης | 14-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Διαδικασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονομεμβράνη:2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 ΣΑΡΩΣΗ |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >600Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα |
| 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι | |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλα-λευκά (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, |
| παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, |
| αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) | |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένη χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Απαίτηση παροχής ρεύματος | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλές θερμοκρασίες, αντιδιαβρωτικό, αντιπυρικό, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργία) | λειτουργία:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
![]()
Έγχρωμη οθόνη LED RGB εσωτερικού χώρου SMD P5 με διαδικασία παραγωγής 320mm x 160mm:
![]()
![]()
![]()
![]()
| * Εφαρμογές |
| --- Διαφήμιση σε εξωτερικούς και εσωτερικούς χώρους, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες |
| --- Αθλητικές αίθουσες, γήπεδα, παιδικές χαρές, εκκλησία σχολείου |
| --- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και τερματικοί σταθμοί επιβατών σιδηροδρόμων. |
| --- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων. |
| --- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών σε πόλεις. |
| --- Show-business, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις |
Συσκευασία:
1: Θήκη πτήσης (3 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό Βάρος:150KG
Μέγεθος:1010mm*560mm*1175mm
![]()
2: Ξύλινη θήκη (3 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό Βάρος:180KG
Μέγεθος:1120mm*585mm*930mm
![]()
Αποστολή:
![]()
Χωρητικότητα: πάνω από 5000 τ.μ. / μήνα
Υποστήριξη πριν από τις πωλήσεις
1. Προσφέραμε τεχνικές συμβουλές στους πελάτες μας πριν αγοράσουν τα προϊόντα μας.
2. Βοηθήστε τους πελάτες να επιλέξουν κατάλληλα προϊόντα εντός του προϋπολογισμού με το μεγαλύτερο οικονομικό όφελος.
3. Σχεδιάστε τη δομή του πλαισίου για την εγκατάσταση των προϊόντων led με τεχνικό σχέδιο.
4. Προσφέραμε προσαρμογή λογισμικού για τη συγκεκριμένη χρήση του πελάτη μας.
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
1. Υποσχόμαστε στους πελάτες μας 3 χρόνια εγγύηση!
2. Παρέχουμε δωρεάν υπηρεσίες συντήρησης, συμπεριλαμβανομένης της απομακρυσμένης διαμόρφωσης, της τεχνικής συμβουλευτικής και της αντιμετώπισης προβλημάτων για τον πελάτη μας.
3. Υποσχόμαστε μια δια βίου υπηρεσία παρακολούθησης για όλο τον εξοπλισμό που παρέχεται από την εταιρεία μας. Αυτά περιλαμβάνουν τη συνεχή βελτίωση των λειτουργιών του συστήματος και την αναβάθμιση του λογισμικού του συστήματος.
![]()
![]()
Η Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd διαθέτει το τυπικό νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό τμήμα Ε&Α και εργαζομένους εξυπηρέτησης μετά την πώληση και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού.
![]()
![]()
Πιστοποιήσεις:![]()
![]()
Καλώς ήρθατε να επισκεφθείτε τον ιστότοπό μας και να μας ρωτήσετε περισσότερες πληροφορίες, σας περιμένουμε όλη την ώρα!!!
Στοιχεία επικοινωνίας:
| Μηχανικός πωλήσεων | Lillian |
| Mob | +86 15073669571 |
| Wechat/Whatsapp | 15073669571 |