| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Υψηλό Επίπεδο Αδιαβροχοποίησης P4 Υπαίθριες Διαφημιστικές Οθόνες LED Με 3 Χρόνια Εγγύηση
Μονάδα LED Εξωτερικού Χώρου P4
Τύπος: SMD1921
Σάρωση οδηγού: 1/10 σάρωση
Μάρκα λαμπτήρα: Epistar
Διάταξη: 1R1G1B
Μέγεθος μονάδας: 320x160mm
Ανάλυση μονάδας: 80×40=3200 (Κουκκίδες)
![]()
Υλικό: Σίδηρος
Διαστάσεις: 960*960mm
Βάρος: 32 KGS
Ποσότητα μονάδων / ντουλάπι: 3*6=18 τεμ.
Τυπικό τροφοδοτικό: G-energy N200V5(220V)/ A-200AF-5(110V). Μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Χρήση περιβάλλοντος: εξωτερικός χώρος IP65
Χρώμα ντουλαπιού: Μαύρο, Λευκό, Γκρι
![]()
Τεχνικές Παράμετροι
| Στοιχείο | Παράμετροι Μονάδας |
| Τύπος pixel | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Χρώμα pixel | RGB |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| LED pixel | SMD1921 |
| Απόσταση pixel | 4mm |
| Ρυθμός ανάλυσης | 80*40 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/10 |
| Οδηγός IC | MBI5024 |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Ισχύς | 80W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C - +55°C |
| Στοιχείο | Παράμετροι Οθόνης |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σίδηρος/χυτό αλουμίνιο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | 960*960mm/640*640mm |
| Ρυθμός ανάλυσης | 240*240 |
| Ποσότητα μονάδας | 3*6 |
| Πυκνότητα | 62500 κουκκίδες/m2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥5000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 110 |
| Κάθετη γωνία θέασης | 50 |
| Βαθμός προστασίας | Μπροστά/Πίσω: IP67/IP65 |
| Μη-Επιπεδότητα | <1mm |
| Διάκενο μονάδας | <1mm |
| Βάρος | 32kg ή 6kg |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 750W |
| Ρυθμός καρέ | ≥60Hz/s |
| Ρυθμός ανανέωσης | 800-3840Hz |
| Βαθμός γκρι | 1024*1024*1024Βαθμός/1073741824 |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 256 βαθμοί με αυτόματη οπτική/χρώμα & 8 βαθμοί με το χέρι |
| Σήμα εισόδου | RF, S-video, RGB, RGBHV, YUV, YC&Σύνθεση, κ.λπ. |
| MTBF | >5000h |
| Διάρκεια ζωής | >100000h |
| Ρυθμός κηλίδων | <0.0001 |
Σύστημα Ελέγχου
![]()
* Διαδικασία Παραγωγής
1) Έλεγχος εισερχομένων→2)DIP→3)Plug-in
→4) Συγκόλληση Κυμάτων→5)Μετά τη Συγκόλληση→6)Δοκιμές
→7) Ημιτελής Γήρανση→8)Συναρμολόγηση Μονάδας
→9) Συγκόλληση→10)Τελική Γήρανση→11)Ανίχνευση Ολοκλήρωσης Αποθήκευσης
* Συσκευασία και Αποστολή
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
* Γιατί να μας επιλέξετε
Συνεχής Ποιότητα
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη παραγωγή μονάδων διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων σας.
Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.