| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 6 PCS |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| LED | SMD2727 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδήρου ή αλουμινίου χύτευσης |
| Τεχνική ένταση | 110V/220V |
| Γωνία θέασης | 160/120 |
| Τυπική τιμή στη διάρκεια ζωής (hrs) | 27778 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Ψήφισμα του Υπουργικού Συμβουλίου (H) X ((V) | 160*160 |
Αυτή η υψηλής ανάλυσης διαφημιστική πινακίδα LED παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε μεγάλο κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους δημόσιους χώρους.
Το P6 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει ένα ειδικό υδατοασπές σχεδιασμό που παρέχει προστασία από την είσοδο νερού και σκόνης.εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις καιρικές συνθήκες.
Οι εξωτερικές οθόνες LED μας χρησιμοποιούν πηγές ενέργειας γνωστών εμπορικών σημάτων με αναλογία μετατροπής ηλεκτρο-οπτικής έως και 82%, με αποτέλεσμα χαμηλή απώλεια θερμότητας και παρατεταμένη διάρκεια ζωής.Αυτό ξεπερνά τα τυποποιημένα ενεργειακά συστήματα που συνήθως προσφέρουν λιγότερο από 80% απόδοση μετατροπής.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° (οριζόντια και κατακόρυφη) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 800W/m2, Μέσος όρος: 300W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης.
Διασφάλιση ποιότητας:Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένες διαδικασίες παραγωγής.
Ανταγωνιστικές τιμές:Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και η αποδοτική τεχνολογία παραγωγής μας επιτρέπουν να προσφέρουμε οικονομικά αποδοτικές λύσεις.
Πιστή παράδοση:Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των προθεσμιών παράδοσης μέσω αποτελεσματικής διαχείρισης αποθεμάτων.
Πλήρης εξυπηρέτηση:Από προ-πώληση συμβουλευτική για την υποστήριξη μετά την πώληση, παρέχουμε εξ ολοκλήρου υπηρεσία για τις ανάγκες οθόνης LED σας.
Η επαγγελματική ομάδα μας δεσμεύεται να παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις απαιτήσεις οθόνης LED.