| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π2 |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, Moneygram, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 2 χιλιοστά |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP43 |
| Υπουργείο | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
| ΜΒΙ | 5124 |
| Γωνία θέασης | H:100° V:50° |
| Τετάρτη | DC5V |
| Παράμετρος LED | R:625-630nm |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640/960*960mm |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 1515 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 250000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 160x80 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥2m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/40 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Δραστηριότητα: -20-45°C Αποθήκευση: -25-55°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1000W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300W |