| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Υπαίθριο SMD P6 |
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 27.778 pixels/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192mm |
| Απόσταση θέασης | 6-400m |
| Φωτεινότητα | >8000cd/m² |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κάθετα |
| Ρυθμός ανανέωσης | >3500Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: <300W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |