| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | p6 |
| MOQ: | Διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τεμάχια/μήνα |
Το μέγεθος της οθόνης του εξωτερικού έγχρωμου LED τοίχου μπορεί να προσαρμοστεί στις συγκεκριμένες ανάγκες του χρήστη. Αυτό το καθιστά ιδανικό για χρήση σε διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα, όπως στάδια, χώρους εκδηλώσεων και άλλους δημόσιους χώρους. Το προσαρμόσιμο μέγεθος της οθόνης διασφαλίζει ότι η οθόνη καλύπτει τις συγκεκριμένες ανάγκες του χρήστη και μπορεί να προσαρμοστεί για να ταιριάζει σε οποιοδήποτε μέγεθος εξωτερικού χώρου.
Και με αδιάβροχη βαθμολογία IP65, είναι ιδανικό για εξωτερική χρήση. Έχει σχεδιαστεί για να αντέχει σε σκληρές καιρικές συνθήκες όπως βροχή, χιόνι και ακραίες θερμοκρασίες. Αυτό διασφαλίζει ότι η οθόνη είναι ανθεκτική και μπορεί να χρησιμοποιηθεί όλο το χρόνο, καθιστώντας την ιδανική επένδυση για εξωτερική διαφήμιση και εκδηλώσεις.
![]()
![]()
![]()
| Διάρκεια ζωής | >5.000 ώρες |
| Φωτεινότητα | 5000 |
| Φόρτιση τροφοδοτικού μεταγωγής | 5V/40A |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Λειτουργία οθόνης | Βίντεο |
| Πυκνότητα κουκκίδων | 62500 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576*576*85mm |
| Ενθυλάκωση LED | SMD1921 |
| Λειτουργία οδήγησης | 1/16 S |
| Τάση εισόδου | AC 110/220V |
Το συσκευάζουμε σε κουτί αέρα για να διασφαλίσουμε την προστασία του κατά τη μεταφορά. Ο χρόνος παράδοσης είναι 7-10 εργάσιμες ημέρες και δεχόμαστε πληρωμή μέσω T/T, Western Union και MoneyGram.
Η εξωτερική μας έγχρωμη οθόνη LED είναι ιδανική για διάφορες περιστάσεις και σκηνές, συμπεριλαμβανομένης της εξωτερικής διαφήμισης, αθλητικών εκδηλώσεων, χώρων ψυχαγωγίας κ.λπ. Το προϊόν έχει φωτεινότητα 5500 και είναι ευδιάκριτο ακόμη και σε έντονο ηλιακό φως. Η τάση εισόδου είναι AC 110/220V και η πυκνότητα κουκκίδων είναι 62500 κουκκίδες/τετραγωνικό μέτρο.
Το μέγεθος της οθόνης μπορεί να προσαρμοστεί για να καλύψει τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας και η συσκευασία LED είναι SMD1921, διασφαλίζοντας ότι το προϊόν είναι ανθεκτικό και έχει μεγάλη διάρκεια ζωής.