| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Μεγάλη οθόνη LED πλήρους χρώματος P4 P5 για σταθερή εγκατάσταση σε εσωτερικό στάδιο/σούπερ μάρκετ, διαφημιστική πινακίδα LED
Η οθόνη LED P5 χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορους εσωτερικούς χώρους, όπως:
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εσωτερικό SMD P5 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2727 |
| Ανάλυση | 5mm |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 40.000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥5m |
| Φωτεινότητα | >2500cd/m² |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετη: 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: <1000W> |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμα μοντέλα περιλαμβάνουν:
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, αναβαθμίζουμε τακτικά τον εξοπλισμό μας και διατηρούμε τυποποιημένη παραγωγή μονάδων για να διασφαλίσουμε σταθερή ποιότητα.
Η μεγάλης κλίμακας παραγωγική μας ικανότητα και η επαγγελματική μας τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές διατηρώντας υψηλά πρότυπα ποιότητας.
Δίνουμε προτεραιότητα στην τήρηση των προθεσμιών παράδοσης και διατηρούμε διαδικασίες έκτακτης αποθήκευσης για να διασφαλίσουμε αδιάκοπη προμήθεια.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη υποστήριξη από την προ-πωλησιακή συμβουλευτική έως την εξυπηρέτηση μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης χρήσης του προϊόντος και της συνεχούς βελτίωσης.