| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram, D/P, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Πνευματικά αδιάβροχη οθόνη P10 εξωτερικής ψηφιακής διαφήμισης LED 5000 cd/m2 φωτεινότητα
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 10-300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια, 60° κατακόρυφη |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 600W/m2 (μέγιστο), < 200W/m2 (μέσος όρος) |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Να είμαστε ο κορυφαίος προμηθευτής δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων που βοηθούν άλλες εταιρείες να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αεροπορικά, θαλάσσια, τρένα ή DHL - επιλέγετε
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για να αποφύγετε καθυστερήσεις.
Προσφέρουμε οθόνες LED εσωτερικού / εξωτερικού / κινητού / ενοικίασης / σκηνής / διαφήμισης με επιλογές προσαρμογής.
Συνήθως 7-17 ημέρες μετά την πληρωμή.
Εγγύηση ποιότητας 2-5 ετών με δωρεάν αντικατάσταση για μη τεχνητές ζημιές στις μονάδες, τις κάρτες και τις πηγές ρεύματος.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση της οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο.