| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ1.875 |
| MOQ: | 5ΤΜ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Πιξέλες | 1.875 |
| Φωτεινότητα | 800cd/m2 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 284440 |
| Γωνία θέασης | H: 160° V:140° |
| Ζωή | 100000 ώρες |
| Μέση κατανάλωση | 180w/m2 |
| Ενεργειακή τάση ισχύος | 110V50HZ/220V60HZ |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 1920 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10° έως +55° |
| Εργασιακή τάση | DC5V |
| Τρόπος οδήγησης | 32s |
| Επίπεδο προστασίας | IP34 |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | Τι θα συμβεί; 1/13 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς: /m2 | < 1100W |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |