| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Οι εξωτερικές διαφημιστικές πινακίδες LED P6 διαθέτουν προηγμένη τεχνολογία με εγγύηση 3 ετών, σχεδιασμένες για εμπορικές εφαρμογές που απαιτούν υψηλή οπτική ποιότητα και αξιοπιστία.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P6 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος ενότητας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 6 έως 300 μέτρα |
| Φωτεινότητα | > 5000 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κατακόρυφη |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 300W/m2, μέγιστο: < 800W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες κιβώτια ή σε κιβώτια πτήσης.