| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π3.91 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Σταθερή απόδοση, ευρεία εφαρμοσιμότητα, υψηλή φωτεινότητα, εξαιρετική σχέση απόδοσης/τιμής.
Η οθόνη LED με μικρό pixel διαθέτει μονάδες με μικρό pixel που παρουσιάζουν καθαρότερες και ζωντανές εικόνες ακόμη και σε συνθήκες χαμηλής φωτεινότητας. Κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές, όπως κέντρα παρακολούθησης ασφαλείας, πλατφόρμες διοίκησης, έξυπνες πόλεις, τηλεοπτικά στούντιο και συναντήσεις υψηλού επιπέδου.
| Προδιαγραφές | Εσωτερική SMD P3.91 |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3.91 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 65410/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 250x250 |
| Απόσταση θέασης | ≥2m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >2000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | Οριζόντια: 120°, Κάθετη: 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | >4200Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: <1100W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμο σε συσκευασία ξύλινης ή πτητικής θήκης. Οι επιλογές αποστολής περιλαμβάνουν θαλάσσια, αεροπορική ή DHL με πολλαπλές διαθέσιμες μεθόδους αποστολής.
Ιδανικό για διαφήμιση, πολυμεσικές οθόνες, στάδια, σκηνές, εκδηλώσεις ενοικίασης, οδηγίες μεταφοράς και διάφορες επαγγελματικές εφαρμογές.
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες σας σε οθόνες LED!