| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, D/P, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121/1921 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 111111/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192mm |
| Απόσταση θέασης | ≥3m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45℃ |
| Μέση ισχύς | <180W> |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |