| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3500 τ.μ. το μήνα |
Οθόνη LED υψηλής ανάλυσης P8, πλήρους χρώματος, για εξωτερική διαφήμιση και ψηφιακές πινακίδες.
| Λαμπτήρας LED | |
|---|---|
| Τύπος | SMD3535/2727 |
| Μάρκα | Epistar |
| Διάταξη | RGB 3in1 |
| Παράμετροι τσιπ (Κόκκινο) | 620-625nm IV:800-960mcd |
| Παράμετροι τσιπ (Πράσινο) | 520-525nm IV:1350-1650mcd |
| Παράμετροι τσιπ (Μπλε) | 470-475nm IV:330-400mcd |
| Μονάδα οθόνης LED | |
|---|---|
| Pixel Pitch | 8mm |
| Μέγεθος μονάδας | 256×128mm |
| Ανάλυση μονάδας | 32×16=512 Dots |
| Οθόνη LED σε στύλο | |
|---|---|
| Διαστάσεις οθόνης (Π×Υ) | 512×512mm |
| Συνολικό μέγεθος οθόνης (Π×Υ×Β) | 960×1600×130mm |
| Υλικό καμπίνας | Αλουμίνιο χύτευσης υπό πίεση |
| Ρυθμός καρέ | 60 καρέ/δευτ. |
| Τάση εισόδου | AC110-220V±10%,50/60Hz |
| Φωτεινότητα | ≥7000cd/sqm |
| Γωνία θέασης | 140° (Οριζόντια), 140° (Κάθετη) |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 8m |
| Επεξεργασία χρωμάτων | R(1024)×G(1024)×B(1024) |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας (Μέγιστη) | 1600W/H |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 256 επίπεδα χρώματος, ρυθμιζόμενα χειροκίνητα/αυτόματα |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας (Μέση) | 450W/H |
| MTBF | 10.000 ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κείμενο, Γραφικά, Βίντεο |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥1000Hz |
| Επίπεδο προστασίας (εμπρός/πίσω) | IP65 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως 55°C |
| Ρυθμός ελαττωματικών pixel | <0.0001 |
| Υγρασία | 10% έως 90% |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS, FCC, UL, CCC, ISO9001, TUV |