| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
Πνευματικά αδιάβροχη οθόνη P10 εξωτερικής ψηφιακής διαφήμισης LED 5000 cd/m2 φωτεινότητα
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 pixel/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | 12 έως 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 8000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Εποχή ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Επιλογές συσκευασίας: ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης
Μέθοδοι αποστολής: αέρος, θάλασσα, τρένο ή DHL - επιλογή του πελάτη
Για συζητήσεις σχεδιασμού, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω Skype, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή WhatsApp για ταχύτερη απάντηση.
Προσφέρουμε εσωτερικές, εξωτερικές, κινητές, ενοικιαζόμενες, σκηνικές και διαφημιστικές οθόνες LED με επιλογές προσαρμογής.
Ο κανονικός χρόνος παράδοσης είναι 7-17 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της πληρωμής.
Η εγγύηση ποιότητας διάρκειας 2-5 ετών καλύπτει την δωρεάν αντικατάσταση των κατεστραμμένων εξαρτημάτων (ενότητες, κάρτες ελέγχου, πηγές ρεύματος) για μη τεχνητά ελαττώματα.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε δοκιμές 72 ωρών πριν από την αποστολή με αυστηρό έλεγχο ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής.
Προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση σχετικά με τη ρύθμιση της οθόνης, τη διαμόρφωση και τη μετάδοση βίντεο.