| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 1 τεμάχιο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 27778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Απόσταση προβολής | ≥6m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονόφυλλο: 2 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | (1/8) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1920 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 800W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, ανθεκτικό στη στατική, ανθεκτικό στις δονήσεις |
| Η υγρασία (εργασία) | εργασιακό: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση: 10-95% |
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.