| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, L/C, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 27778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet:100m, πολυμεμβράνη:500m, μονοφίλμ:2km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | (1/4) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3500Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βημάτων. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος Χρόνος μεταξύ Βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής-όλο λευκό (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <800W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <300W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT, Windows1999, WindowsXP |
| Πλάτος φωτεινού σημείου μεταξύ κέντρων | Απόκλιση<3% |
| Ομοιομορφία φωτεινότητας | <10% |
| Ομοιομορφία χρώματος (συντεταγμένες χρωματικότητας) | ±0.003 |
| Αίτημα τροφοδοσίας | AC85-264V(50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Ανθεκτικό στην υγρασία, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία από υψηλή θερμοκρασία, αντιδιαβρωτικό, ανθεκτικό στην καύση, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
| Υγρασία (λειτουργίας) | λειτουργίας:10-95% |
| Υγρασία (αποθήκευσης) | αποθήκευσης:10-95% |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, διατίθενται πολλαπλές επιλογές αποστολής.