| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση προβολής | ≥ 5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1100W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 280W |