| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 6 pcs |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C, D/P |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 6000 τ.μ. ανά μήνα |
| Τύπος LED | SMD2525 |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρο |
| Τεχνολογία | 110V/220V |
| Γωνία θέασης | 160/160° |
| Διάρκεια ζωής (τυπική αξία) | 100,000 ώρες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576 × 576 χιλιοστά |
| Ψήφισμα του υπουργικού συμβουλίου (H × V) | 96 × 96 |
Αυτή η υψηλής ανάλυσης διαφημιστική πινακίδα LED παρέχει εξαιρετικής ποιότητας εικόνες και βίντεο σε μεγάλο κοινό.αυτοκινητοδρόμους, σταθμούς, σταθμούς και άλλους υπαίθριους χώρους.
Το P6 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει ένα ειδικό υδατοασπές σχεδιασμό που προστατεύει από την είσοδο νερού και σκόνης.εξασφαλίζει αξιόπιστη απόδοση σε όλες τις περιβαλλοντικές συνθήκες.
Οι εξωτερικές οθόνες LED μας χρησιμοποιούν προνομιακές πηγές ενέργειας με αναλογία μετατροπής ηλεκτρο-οπτικής έως και 82%, με αποτέλεσμα χαμηλότερη διάχυση θερμότητας και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τις τυπικές πηγές ενέργειας.
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξέλες πυκνότητα | 27,778/μ2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος ενότητας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Λευκή ισορροπία φωτεινότητα | > 5500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (οριζόντια και κατακόρυφη) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 1100W/m2, μέσο όρο: 280W/m2 |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένων θαλάσσιων, αεροπορικών ή ταχυμεταφορών.
Ποιότητα:Πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED με τακτικά ενημερωμένο εξοπλισμό και τυποποιημένες διαδικασίες παραγωγής.
Τιμή:Ανταγωνιστική τιμολόγηση μέσω μεγάλης παραγωγικής ικανότητας και αποδοτικής παραγωγής.
Παράδοση:Αξιόπιστη εκπλήρωση των υποσχεμένων ημερομηνιών παράδοσης με διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν απαιτείται.
Υπηρεσία:Ολοκληρωμένη συμβουλευτική πριν από την πώληση και εξειδικευμένη υποστήριξη μετά την πώληση.
Η επαγγελματική μας ομάδα δεσμεύεται να παρέχει πλήρη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες οθόνης LED.