| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4000 sqm per month |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| LED | SMD3535 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Υλικό ντουλαπιού | Σίδηρος |
| Τάση εισόδου | 110V/220V |
| Γωνία θέασης | 160/160 |
| Τυπική τιμή διάρκειας ζωής (ώρες) | 100000 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 576*576mm |
| Όνομα προϊόντος | Διαφημιστική πινακίδα |
Η LED πινακίδα υψηλής ανάλυσης είναι γνωστή για την προβολή εξαιρετικής ποιότητας εικόνων και βίντεο σε ευρύτερο κοινό. Εξαιρετικά χρήσιμη για εξωτερική διαφήμιση σε τράπεζες, σκηνές, προωθητικές ενέργειες, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Ο ειδικός αδιάβροχος σχεδιασμός της LED πινακίδας P6 SMD εξωτερικού χώρου την προστατεύει από νερό και σκόνη. Όταν εγκαθίσταται σε εξωτερικούς χώρους, η προστασία είναι σοβαρό ζήτημα. Ειδική προστασία την προστατεύει από κινδύνους του περιβάλλοντος. Η υψηλή βαθμολογία IP65 διασφαλίζει εξαιρετικά ποιοτικά αποτελέσματα σε κάθε συνθήκη.
Όλες οι εξωτερικές σταθερές σειρές υιοθετούν τροφοδοτικό Meanwhile, αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής έως 82%, χαμηλή διάχυση θερμότητας και μεγάλη διάρκεια ζωής. Η κανονική αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής τροφοδοτικού είναι κάτω από 80%, και υψηλή διάχυση θερμότητας, όχι σταθερή, χαμηλό κόστος.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 62500/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32x32 |
| Μέγεθος ενότητας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | ≥6m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >4500cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Επεξεργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Internet: 100m, πολυμεμβράνη: 500m, μονομεμβράνη: 5km |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >1200Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | ≥72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >5000ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000ώρες |
| Διάρκεια ζωής - όλα λευκά (μείωση φωτεινότητας στο μισό) | 50000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/㎡ | <1100W |
| Μέση ισχύς:/㎡ | <280W |
Διατίθενται συσκευασίες σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή με DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
Συνεχής Ποιότητα: Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή: Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση: Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να την εκπληρώσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων σας.
Τέλεια Εξυπηρέτηση: Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα. Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.